Zavřít reklamu

Na korejském webu Applu, stejně jako na jejím YouTube kanále, se dnes objevila nová reklama na AirPods. Spíše než o propagaci AirPods jako takových jde ale ve spotu spíše o zdůraznění faktu, že bezdrátová sluchátka od Applu nemusí být jen fádně bílá. Představa existence obalu na pouzdro od AirPods může působit bizarně, jedná se ale o krok, který krabičku od sluchátek ochrání a navíc jí může propůjčit zajímavý, netradiční vzhled.

V reklamním spotu, který trvá zhruba čtyřicet sekund, můžeme vidět hned několik způsobů zkrášlení krabičky od AirPods. Reklama je svižná, veselá, a jako hudební podklad k ní slouží skladba Focus (Yaeji remix) od Charli XCX. Některým z vás možná připomene podobně laděnou, několik let starou reklamu se samolepkami na MacBook Air.

Jak můžeme vidět, šikovně zvolené pouzdro umí krabičku od AirPods proměnit ve velmi osobní objekt. Na záběrech se vystřídají pestrobarevná pouzdra s nejrůznějšími motivy od geometrických či graffiti až po infantilní zvířátka, rostliny či srdíčka, zahlédneme zde i háčkovaná pouzdra.

Spot ale není reklamou v tom pravém slova smyslu. Apple zde totiž nepropaguje pouzdra na AirPods jako taková – ta, která se v klipu objevila, ve skutečnosti ani neprodává – ale spíše ukazuje uživatelům, jak je možné si s tímto kouskem elektroniky pohrát a proměnit ho v originální doplněk.

Apple prodává AirPods od roku 2016. Navzdory intenzivnímu volání uživatelů po černé barvě i dalších odstínech jsou však stále k sehnání pouze v bílé. Kdo by toužil po barevné úpravě, musí se obrátit na některého z výrobců třetích stran.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Zdroj: 9to5Mac

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více