Zavřít reklamu

Apple aktualizoval svého iCloud klienta pro operační systém Windows. V aktualizaci opravil problém týkající se synchronizace s Windows 10 z říjnové aktualizace. Nejnovější update od Microsoftu zabraňoval řadě uživatelů v instalaci či synchronizaci iCloudu. Potíže s iCloudem nebyly jedinou chybou, kterou říjnové vydání Windows 10 obsahovalo, bylo však jediným problémem, který dokázal vyřešit Apple.

Nejnovější vydání iCloudu (verze 7.8.1.) pro Windows 10 řeší předchozí problémy s instalací a synchronizací a konečně umožňuje majitelům PC opět používat iCloud tak jako obvykle. Uživatelé, kteří již mají iCloud nainstalovaný, a bylo jim znemožněno nainstalovat říjnovou aktualizaci Windows 10, k ní mohou znovu získat přístup. Microsoft nicméně doporučuje před aktualizací Windows provést aktualizaci samotného iCloudu.

iCloud klient pro Windows umožňuje uživatelům plnohodnotně využívat iCloud Drive, přistupovat ke knihovně fotografií na iCloudu a snadno si tak stahovat fotky například z iPhonu, synchronizovat poštu, kontakty a kalendáře a nakonec i záložky z internetového prohlížeče. Nejnovější verzi programu je možné si stáhnout přímo na stránkách Applu.

iCloud Windows FB
.