Zavřít reklamu

Součástí nabídky připravované streamovací služby Apple TV+ bude mimo jiné také seriál Dickinson. V komediální sérii si zahraje například Hailee Steinfeld nebo Jane Krakowski. Společnost Apple tento týden vypustila do světa trailer k této novince, která má vyprávět o době, v níž žila věhlasná básnířka Emily Dickinson. Děj seriálu bude vyprávěn z pohledu hlavní protagonistky.

V kratičkém traileru můžeme vidět záběry hlavní hrdinky, prolínající se se scénami z jejího okolí i rodinného prostředí. Z ukázky je jasné, že půjde o velmi nestandardní pojetí životního příběhu Emily Dickinson, která v seriálu působí jako jednoznačná rebelka. Záběry jsou doprovázené moderním, elektronicky znějícím soundtrackem. Jane Krakowski, která v seriálu ztvární Emilynu matku, o své filmové dceři v ukázce říká:“Je divoká. Bude zkázou této rodiny. A neví, jak se má správně chovat mladá dáma.“

Seriál má po režisérské, scenáristické i producentské stránce na svědomí Alena Smith. Premiéra seriálu se v rámci služby Apple TV+ odehraje letos na podzim, datum spuštění služby ale zatím zůstává pod pokličkou. Zhlédnout ho – respektive jeho první epizodu – ale mohou také návštěvníci televizního festivalu Tribeca, který se bude konat 14. září. Po odvysílání pilotního dílu bude následovat panelová diskuse s tvůrci i s účinkujícími.

Bližší informace, týkající se služby Apple TV+, se dozvíme nejspíš až při letošní zářijové Keynote, na které se také představí nové iPhony.

Dickinson fb
Zdroj: Los Angeles Times

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.