Zavřít reklamu

Apple Watch Series 4 byly oceněny titulem Displej roku. Zmíněná cena je udělována produktům, které zaznamenaly významný technologický pokrok a jsou vybaveny skvělými funkcemi. The Society for Information Display letos tyto ceny udělovala již po pětadvacáté, vítězové byli vyhlášeni v rámci Display Week v kalifornském San Jose.

Podle předsedy poroty Display Industry Awards doktora Weie Chana slouží každoroční udělování cen jako příležitost předvést inovativní pokrok, kterého bylo dosaženo při výrobě displejů, a letošní výběr vítězů reflektuje šíři i hloubku technologických inovací. Udělování Display Industry Awards je podle Chana netrpělivě očekávaným vyvrcholením Display Week.

Letošní ročník vyhrál OLED displej nových Apple Watch Series 4. Ten je nejenom o 30 % větší, než v případě předchozích generací, ale také využívá novou LTPO technologie pro vylepšení spotřeby. Asociace u Apple Watch Series 4 oceňuje také to, že se u nich Applu podařilo zachovat původní design a zkombinovat ho s novým hardwarovým i softwarovými vylepšením. Zvětšit displej, aniž by došlo ke znatelnému zvětšení těla hodinek nebo ovlivnění životnosti baterie, byla výzva, se kterou se designérský tým popasoval opravdu skvěle.

V tiskovém prohlášení, jehož plné znění si můžete přečíst zde, asociace dále chválí Apple Watch Series 4 za schopnost zachování tenké, drobné konstrukce při současném vylepšení uživatelského rozhraní, které nabízí více informací a bohatší detaily. Chválu sklidila také výdrž hodinek.

Dalšími vítězi letošních Display Industry Awards byly například produkty společnosti Samsung, Lenovo, Japan Display nebo Sony. Více informací o Society for Information Display a Display Week naleznete zde.

Apple Watch Series 4 review 4
.