Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás stejně jako v minulých týdnech nachystali nedělní slevovou akci, díky které můžete výrazně ušetřit. Tentokrát se sleva týká nejnovějších Apple Watch Series 6 a to jak ve standardní, tak i Nike edici. Slevu získáte po zadání slevového kódu jabaw6 do pole pro slevový kód.

Apple Watch Series 6 jsou nejnovějšími smartwatch z dílny Applu. Mezi jejich hlavní přednosti patří měřič okysličení krve či jasnější Always-on displej. Potěší ale i měřič EKG či tepové frekvence, solidní výdrž baterie, líbivý design či spousta dalších chytrých funkcí, které udělají z hodinek neodmyslitelného parťáka pro každý den a každou příležitost. Zkrátka a dobře, pro jablíčkáře jsou Apple Watch bezesporu těmi nejlepšími hodinami na trhu. Do naší slevové akce se dostaly všechny barevné varianty (vyjma zlaté a vesmírně šedé u klasické verze) 44mm verzí, které jsou vhodné zejména pro větší ruku. 

Běžná cena Apple Watch Series 6 v klasické i Nike edici je 12 290 Kč, díky slevovému kódu jabaw6 je však můžete získat jen za 11 552 Kč. Ale pozor, slevový kód je platný jen pro pět nejrychlejších z vás.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více