Zavřít reklamu

Je každoročním pravidlem, že zatímco klasické Apple Watch vstupují do prodeje společně s novými iPhony, jejich speciální edice v podobě Apple Watch Nike se začíná prodávat až později. Jinak tomu ani v případě nových Series 5, které jsou u prodejců dostupné už od 20. září. Dnes, tedy přesně po dvou týdnech, se k nim připojují také Apple Watch Series 5 Nike.

Edice Nike se od klasických Apple Watch nijak zásadně neliší. Dostupná je ve dvou velikostech a dokonce i za stejnou cenu – 11 690 Kč, respektive 12 490 Kč v případě větší 44mm varianty.

Důvod, proč si pořídit Apple Watch Nike namísto klasické verze, je speciální řemínek Nike vhodný zejména na sport, a především pak exkluzivní ciferníky, jejíchž nabídku navíc Apple s každou novou verzí systému rozšiřuje. Ostatní aspekty Apple Watch Nike jsou shodné s klasickou verzí, z čehož mimo jiné vyplývá, že za stejnou cenu získá zákazník pár drobností navíc.

Apple Watch Series 5 Nike je možné si od dnešního dne objednat buďto na stránkách Applu, nebo u českých autorizovaných prodejců. K dispozici jsou ve dvou velikostech (40mm a 44mm), ve dvou barevných variantách (stříbrný nebo vesmírně šedý hliník) a se dvěma druhý řemínků (sportovní Nike nebo provlékací Nike) v různých barvách. Dostupnost se liší dle zvoleného modelu – zatímco některé vám Apple při při objednání během dneška doručí již v úterý 8. října, jiné naopak až na začátku listopadu.

apple watch series 5 nike
.