Zavřít reklamu

Léto je za dveřmi a v Applu myslí na to, abyste byli na letní měsíce dostatečně připravení a adekvátně styloví. Včera večer se tak na oficiálním webu objevilo několik nových doplňků pro všechny možné iPhony a Apple Watch, které však, díky obrovskému množství novinek z WWDC, tak trochu zapadly. Pojďme se podívat, co si pro své zákazníky Apple v letní kolekci připravil.

Jako vždy tu máme několik nových náramků pro Apple Watch, které jsou vyvedeny v letních barvách. Jedná se o silikonové „sportovní náramky“, které jsou nově k dispozici v barevných provedeních „broskvová“, „brčálově zelená“ a „nebesky modrá“. Ceny jsou stejné jako v případě ostatních barevných verzí této varianty, tedy 1490,- bez ohledu na šířku řemínku. Nové barevné varianty si můžete prohlédnout na oficiálních fotografiích níže.

Ty samé barevné variace jsou nově dostupné i v případě silikonových krytů pro iPhone 7/7 Plus, 8/8 Plus a iPhone X. Cena je také stejná jako u předešlých barevných variant, tedy 990 – 1190,- dle modelu iPhonu. Nové řemínky pro Apple Watch si můžete zakoupit zde, nové silikonové obaly pro iPhony pak zde.

Kromě výše zmíněného se v oficiálním obchodě udála ještě jedna drobná změna. Apple přestal prodávat původní 29W nabíječku, resp. adaptér, který se standardně přibaloval ke 12″ MacBooku. Jeho místo nahradil nový, 30W adaptér který se prodává za stejnou cenu. Důvod této změny není znám. Tato nabíječka se často využívá k rychlejšímu nabíjení iPhonů a iPadů. V obchodě si ji můžete prohlédnout zde.

Zdroj: 9to5mac

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více