Zavřít reklamu
iWant

Apple začal prodávat nová pouzdra pro iPhone XS a nové řemínky pro Apple Watch

iWant

Na oficiálním webu společnosti Apple se včera v tichosti objevilo několik zcela nových doplňků pro iPhone XS a Apple Watch. Jde především o nové barevné kombinace silikonových krytů a pryžových a látkových náramků pro hodinky.

V případě iPhonů zde máme trojici nových silikonových obalů. Nové barevné varianty nesou názvy „ibišková“, „jemně žlutá“ a „podmořsky zelená“. Cena je stejná jako u ostatních silikonových krytů, tedy 1 190,- bez ohledu na velikost telefonu. Na nové kryty se můžete podívat zde – pro iPhone XS, pro iPhone XS Max

V případě Apple Watch je novinek o něco více. Jednak zde máme nové silikonové („sportovní“) náramky ve stejných barevných variantách, jako silikonové obaly pro iPhony zmíněné výše – nové silikonové náramky najdete zde.

Další novinkou jsou minulý týden představené barevné varianty Nike sportovních řemínků. Ty jsou nově k dispozici v následujících barevných variantách: temně tyrkysová/černá, khaki/černá a kouřově fialová/béžová. Cena Nike náramků je také zachována, na 1 490,- a prohlédnout si je můžete zde.

Poslední novinkou jsou látkové (nylonové) náramky Nike a jeden klasický ze série RED. Látkové sportovní náramky Nike jsou nově k dispozici v barevných variantách: temně tyrkysová, khaki a kouřově fialová. Stojí 1 490,- a prohlédnout si je můžete zde. Klasický látkový sportovní řemínek z kolekce RED pak najdete zde.