Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ať už jde o operační systém Windows, který používáte v počítači, nebo o kancelářský software Office, který používáte v práci, software společnosti Microsoft bude pravděpodobně patřit k těm nejdražším. Bez ohledu na to, který to je, byste neměli platit ceny Microsoftu a existují způsoby a prostředky, jak ušetřit nějaké peníze – zejména pokud využijete tyto speciální slevy díky Godeal24. Při jednorázovém nákupu (Office 2021, Office 2019 a starší verze) můžete využít slevy až 62 % z nabídky Godeal24 MS Office Hot Sale. Získejte originální doživotní klíč Office 2019 Professional Plus za 20,09 €. Na rozdíl od Office 2019 klade Office 2021 Pro větší důraz na týmovou práci a spolupráci. Ukázkovým příkladem je začlenění služby Teams do Office 2021. Zadejte při objednávce slevový kód GL62 a získejte Office 2021 Professional Plus za 28,75 €, který je přizpůsoben profesionálům, kteří vyžadují širokou škálu nástrojů pro zvýšení produktivity. Pokud vlastníte počítač Mac, můžete s Office 2019 Home and Business for Mac za 29,01 € objevit kouzlo kancelářských balíků! V neposlední řadě vám balíček klíčů může do značné míry ušetřit náklady. Pořízení Office 2021 Pro Plus za 17,53 €/PC čtverečky bez námahy. Tyto nabídky však nebudou trvat věčně, takže jednejte hned, abyste si slevu uzamkli.

240611-720p-gd24-€

62% slevy na Office! Zvyšte svou produktivitu se skvělými kancelářskými balíky! (Slevový kód „SGO62„)

Velké slevy na Windows OS jsou tu: (Slevový kód “ SGO50„)

62% slevy na balíčky Windows a Office (Slevový kód „ SGO62„)

Množstevní slevy na Windows a Office jsou tu!

Další nástroje v akci:

>>>Získejte další nástroje

Jak zaplatit za licence

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.


Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

.