Zavřít reklamu

V nabídce filmů na službě iTunes se kromě jednotlivých titulů dají nalézt i balíčky, které spojuje například stejný žánr, herci, režisér nebo série. Filmy, obsažené v těchto balíčcích, vás většinou vyjdou levněji, než kdybyste si je pořizovali samostatně. Kterými filmovými balíčky si můžete zpříjemnit tento víkend?

Vřískot: Trilogie

Pokud fandíte svérázným teenage vyvražďovačkám z režisérské dílny Wese Cravena, máme pro vás tip na kolekci tří snímků s legendárním Ghostfacem v hlavní roli. Ve sbírce najdete filmy Vřískot 1, Vřískot 2 a Vřískot 3. Filmy Vřískot 1 a Vřískot 3 jsou k dispozici i v češtině, film Vřískot 2 je v angličtině.

Trilogii Vřískot stáhnete za 349 korun zde.

Spongebob: Kolekce 3 filmů

Pokud patříte mezi nadšené fanoušky legendárního Spongeboba a jeho přátel, máme pro vás tento víkend dobrou zprávu. Na iTunes si můžete stáhnout balíček, jehož součástí jsou snímky The SpongeBob SquarePants Movie (angličtina, čeština), SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (angličtina, čeština, české titulky) a SpongeBob ve filmu: Houba na útěku (angličtina, čeština, české titulky).

Kolekci filmů o Spongebobovi stáhnete za 349 korun zde.

Vetřelec: Kolekce 6 filmů

Ve virtuální poličce každého milovníka legendárního Vetřelce by rozhodně neměla chybět tato kolekce šesti filmů. Balíček obsahuje tituly Vetřelec (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelci (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelec 3 (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelec: Vzkříšení (angličtina, čeština, české titulky), Prometheus (angličtina, čeština, české titulky) a Vetřelec: Covenant (angličtina, čeština, české titulky).

Kolekci 6 filmů vetřelčí ságy stáhnete za 999 korun zde.

Deadpool – kolekce 2 filmů

Baví vás akční a vtipné snímky o tak trochu jiném superhrdinovi Deadpoolovi? V tomto balíčku si můžete zvýhodněně pořídit tituly Deadpool a Deadpool 2. U obou filmů si můžete zapnout jak český dabing, tak i české titulky.

Balíček filmů o Deadpoolovi stáhnete za 399 korun zde.

Témata: ,
.