Zavřít reklamu

Nabídka filmů na iTunes je opravdu bohatá a nikdy v jejím rámci není nouze o různé zvýhodněné tituly. Někdy ale může být těžké se v této nabídce zorientovat, proto vám vždy koncem týdne přineseme zajímavé výběry filmů či celých kolekcí, které můžete získat za zvýhodněnou cenu.

Wild Wild West

Hrdina občanské války a vládní agent James West jde po krku generálovi McGrathovi, kterému přezdívají Řezník z New Liberty. Není ale sám – generálovi je na stopě také svérázný šerif a vynálezce Artemus Gordon. Každý z této dvojice je z jiného těsta a dává přednost jiným metodám. Podaří se oběma mužům překonat veškeré neobvyklé situace a společnými silami splnit plán?

  • 59,- vypůjčení, 129,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

About Time

Ve věku jedenadvaceti let se Tim dozvídá úžasné rodinné tajemství: všichni muži v jeho rodině disponují schopností cestovat v čase, respektive vrátit se ke všem událostem v minulosti, které sami prožili. Stačí jen najít si tmavý kout, zavřít oči, pevně sevřít pěsti a cesta časem může začít. Tim své schopnosti dokáže náležitě využít, získat dívku svých snů a díky schopnosti vždy se vrátit do minulosti a napravit každou chybu také vybuduje zdánlivě dokonalý vztah. Nic ale není zadarmo a Tim s každým návratem ztrácí vše, co do té doby prožil.

  • Angličtina, české titulky
  • 79,- zakoupení, 59,- vypůjčení

Dívka ve vlaku

Hlavní hrdinka filmu Rachel Watson (Emily Blunt) jezdí každé ráno vlakem kolem města Whitney. Z okna vlaku vždy vidí na svůj bývalý domov – dům, který nyní obývá její exmanžel se svou novou ženou Annou. O kousek dál Rachel při své cestě pozoruje ještě jeden pár. Jednoho dne si ale v jejich zdánlivě dokonalém životě, který sleduje skrz okno vlaku, něčeho zvláštního, co od základu změní její dosavadní pohled.

  • 129,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Snowpiercer – Ledová archa

Snowpiercer: Ledová archa
Planetu Zemi zachvátila druhá doba ledová. Světem už řadu let projíždí vlak, vezoucí několik tisíc přeživších jedinců, a na jeho konci se tísní utlačovaná „spodina“, které v kontaktu s tajemným stvořitelem nikdy nestavícího ledového expresu brání po zuby ozbrojená armáda. Na postapokalyptickém snímku Snowpiercer: Ledová archa se podílel mimo jiné také český výtvarník a scénograf Ondřej Nekvasil.

  • Angličtina, čeština
  • 39,- vypůjčení, 79,- zakoupení

Diskuze k článku

    Clanek by se nemel jmenovat “tento tyden”, ale “permanentne”. No a kdyz uz ma byt tento clanek o “zajimavem” vyberu, asi by se sluselo vybrat z tech desitek filmu ve sleve trochu vice kousku.

celý text

Čtěte více