Zavřít reklamu

V nabídce filmů na službě iTunes se kromě jednotlivých titulů dají nalézt i balíčky, které spojuje například stejný žánr, herci, režisér nebo série. Filmy, obsažené v těchto balíčcích, vás většinou vyjdou levněji, než kdybyste si je pořizovali samostatně. Kterými filmovými balíčky si můžete zpříjemnit tento víkend?

Spongebob kolekce 3 filmů

Pokud patříte mezi nadšené fanoušky legendárního Spongeboba a jeho přátel, máme pro vás tento víkend dobrou zprávu. Na iTunes si můžete stáhnout balíček, jehož součástí jsou snímky The SpongeBob SquarePants Movie (angličtina, čeština), SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (angličtina, čeština, české titulky) a SpongeBob ve filmu: Houba na útěku (angličtina, čeština, české titulky).

Kolekci 3 filmů se Spongebobem stáhnete za 327 korun zde.

Ladíme

Pokud patříte mezi příznivce snímků ze série Ladíme!, jistě vás potěší, že si na iTunes můžete nyní stáhnout kompletní trilogii. Tato kolekce obsahuje snímky Ladíme!, Ladíme! 2 a Ladíme! 3. Snímek Ladíme! je k dispozici v češtině, u filmu Ladíme! 2 najdete kromě českého dabingu také české titulky a u filmu Ladíme! 3 české titulky.

Kolekci filmů Ladíme stáhnete za 299 korun zde.

Tiché místo: Kolekce 2 filmů

Z původně jednoho hororového snímku Tiché místo z roku 2018 se o dva roky později stala dvoudílná filmová série. Tu si nyní za zvýhodněnou cenu můžete pořídit v balíčku, který obsahuje snímky Tiché místo (angličtina, české titulky) a Tiché místo: Část II (angličtina, čeština, české titulky).

Kolekci snímků Tiché místo pořídíte za 408 korun zde.

Kolekce 5 filmů s Mattem Damonem

Patříte mezi fanoušky herce Matta Damona a jeho hereckých výkonů? Na službě iTunes si tento víkend můžete stáhnout balíček pěti filmů, ve kterých Damon účinkuje. Najdete zde filmy Talentovaný pan Ripley (angličtina), Opravdová kuráž (angličtina, české titulky), Dobrý Will Hunting (angličtina, čeština), Zmenšování (angličtina, čeština, české titulky) a Rounders (angličtina).

Kolekci 5 filmů s Mattem Damonem stáhnete za 499 korun zde.

Harry Potter: Kolekce 8 filmů

V nabídce iTunes je o tomto víkendu také kompletní kolekce všech filmů z populární série příběhů o mladém čarodějovi Harrym Potterovi. Sbírka čítá všechny filmy hlavní série, tedy Harry Potter a kámen mudrců (2001), Harry Potter a tajemná komnata (2002), Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004), Harry Potter a ohnivý pohár (2005), Harrry Potter a Princ dvojí krve (2009), Harry Potter a Relikvie smrti 1 (2010) a Harry Potter a Relikvie smrti 2 (2011). Všechny filmy v kolekci nabízí český dabing i titulky.

Kolekci 8 filmů o Harrym Potterovi stáhnete za 1490 korun zde.

Témata: , ,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více