Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Vetřelec: Kolekce 6 filmů

Ve virtuální poličce každého milovníka legendárního Vetřelce by rozhodně neměla chybět tato kolekce šesti filmů. Balíček obsahuje tituly Vetřelec (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelci (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelec 3 (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelec: Vzkříšení (angličtina, čeština, české titulky), Prometheus (angličtina, čeština, české titulky) a Vetřelec: Covenant (angličtina, čeština, české titulky).

 

Kolekci 6 filmů Vetřelec zakoupíte za 999 korun zde.

Trilogie Kmotr

Tento víkend máte kromě jiného také možnost stáhnout si trojici kultovních snímků ze série Kmotr. Trilogie chronologicky mapuje celý příběh od útěku Vita Andoliniho ze Sicílie až po smrt Michaela Corleona. Snímek Kmotr nabízí pouze české titulky, filmy Kmotr II a Kmotr III nabízí české titulky i dabing.

 

Trilogii Kmotr zakoupíte za 399 korun zde.

Robert Langdon – filmová kolekce

Máte rádi příběhy z dílny spisovatele Dana Browna i jejich filmová zpracování? Na iTunes si nyní můžete stáhnout kolekci filmů Andělé a démoni (2009), Šifra Mistra Leonarda (2006) a Inferno (2016). Všechny tři filmy můžete zhlédnout s českým dabingem i titulky.

 

Kolekci snímků o Robertu Langdonovi zakoupíte za 379 korun zde.

Trilogie The Fockers

Oblíbili jste si komediální filmy ze série „Fotr je lotr“ s Benem Stillerem a Robertem DeNirem? Pak vás jistě potěší skutečnost, že na iTunes máte možnost výhodně zakoupit balíček tří titulů – jedná se o tituly Fotr je lotr (2000), Jeho fotr, to je lotr (2004) a Fotři jsou lotři (2010). Všechny tři snímky nabízejí český dabing i titulky.

 

Trilogii The Fockers zakoupíte za 399 korun zde.

Jak vycvičit draka – kolekce 3 filmů

Užijte si dobrodružství se statečným Škyťákem, jeho drakem Bezzubkou a dalšími oblíbenými (nejen) dračími hrdiny. V balíčku filmů najdete snímky Jak vycvičit draka (2010), Jak vycvičit draka 2 (2014) a Jak vycvičit draka 3 (2019). Druhé dva snímky můžete sledovat s českým dabingem i titulky, film Jak vycvičit draka 2010 bohužel v češtině dostupný není.

Kolekci 3 filmů Jak vycvičit draka zakoupíte za 399 korun zde.

Témata: , ,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více