Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Mission: Impossible Kolekce 6 filmů

První snímek série Mission: Impossible se dostal do kin již v roce 1996. Akční příběhy Ethana Hunta s Tomem Cruisem v hlavní roli si rychle získaly svou popularitu. Pokud i vy patříte mezi příznivce těchto akčních filmů, nenechte si ujít kolekci, ve které najdete snímky Mission: Impossible (1996), Mission Impossible 2 (2000), Mission Impossible 3 (2006), Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011), Mission: Impossible Národ grázlů (2015) a Mission: Impossible – Fallout (2018). Všechny tituly s výjimkou Mission: Impossible – Ghost Protocol nabízí český dabing i titulky.

Kolekci 6 filmů ze série Mission: Impossible stáhnete za 699 korun zde.

Kill Bill – Kolekce 2 filmů

Filmy Kill Bill z režisérské dílny legendárního Quentina Tarantina patří dnes již mezi kultovní klasiku. Pokud si chcete do své knihovny zařadit strhující příběhy neohrožené a svérázné Nevěsty a její cesty za spravedlností, máte nyní možnost tyto filmy získat v balíčku za zvýhodněnou cenu. V kolekci najdete snímky Kill Bill a Kill Bill 2, oba tituly nabízí češtinu i české titulky.

Dvojici filmů Kill Bill stáhnete za 298 korun zde.

Kolekce 5 filmů s Audrey Hepburn

Patříte mezi obdivovatele neopakovatelného šarmu legendární herečky Audrey Hepburn? Na iTunes si nyní můžete stáhnout kolekci pěti jejích filmů. Ve sbírce najdete tituly Paříž, když to hoří, Sabrina, Prázdniny v Římě, Usměvavá tvář a Snídaně u Tiffanyho. Film Sabrina je pouze v anglickém znění, u ostatních snímků najdete české titulky.

Kolekci snímků s Audrey Hepburn stáhnete za 259 korun zde.

Kolekce 4 filmů s Bradem Pittem

Brad Pitt je hercem mnoha tváří, který se objevil v řadě filmů napříč žánry. V kolekci čtyř filmů na iTunes najdete snímky Sázka na nejistotu (2015), Světová válka Z (2013), Spojenci (2016) a Mexičan (2001). Filmy Světová válka Z a Mexičan obsahují české titulky, ostatní jsou i s českým dabingem.

Kolekci 4 film s Bradem Pittem stáhnete za 266 korun zde.

Cloverfield: Kolekce 2 filmů

Snímky Cloverfield (Monstrum) a Ulice Cloverfield 10 jsou napínavé a velmi svérázné. Pokud si libujete v tematice apokalypsy a atmosféře tajemna, určitě byste jim měli dát šanci. V této kolekce nalezenete snímek Cloverfield (Monstrum) a snímek Ulice Cloverfield 10. Film Monstrum je v anglickém znění, u titulu Ulice Cloverfield 10 naleznete český dabing i titulky.

Kolekci snímků Cloverfield stáhnete za 179 korun zde.

Témata: ,
.