Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Mobil Pohotovost pro vás v rámci listopadové akce Black Friday zlevnila stovky produktů z kategorie příslušenství od renomovaného českého výrobce FIXED. Podívejte se na nabídku těch nejzajímavějších produktů, které si můžete pořídit nebo jimi obdarovat své blízké. V nabídce naleznete například skvělý multifunkční lokátor FIXED Sense, který je skvělý dárkem za pár stovek pro zapomnětlivce, nejprodávanější nabíjecí stanici MagPowerstation 3v1 nebo ručně šitá kožená pouzdra na Macbooky FIXED Oxford pro elegány.

Multifunkční tag FIXED Sense 

Pokud neustále ztrácíte a zapomínáte své věci, pořiďte si chytrý tag FIXED Sense. Díky integrovanému odnímatelnému poutku jej jednoduše připnete na klíče, batoh, kabelku nebo třeba peněženku. V případě, že nebudete vědět, kde se daná věc nachází, jednoduše pomocí mobilní aplikace Bluetooth lokátor prozvoníte. FIXED Sense pak spustí hlasitý alarm nebo začne diskrétně blikat. Stejným způsobem na sebe upozorní, pokud se od dané věci vzdálíte z Bluetooth dosahu – 60 metrů. Navíc vás FIXED Sense díky pohybovému senzoru a pomocí aplikace upozorní, pokud se zavěšený lokátor pohne bez vašeho vědomí. FIXED Sense disponuje dvěma tlačítky, kterými můžete ovládat chytrou domácnost, například chytré osvětlení Philips Hue, a nabízí také teplotní a vlhkostní senzor, který je velmi přesný. 

1520_794_jab_1

Nabíjecí stanice FIXED 3v1 

MagPowerstation 3v1 je stojánek umožňující nabíjení iPhonu, Apple Watch a AirPods současně. Nabíjení je díky tomu pohodlné a rychlé, přičemž stojánek je designově velmi elegantní, skladný, a na nočním stolku nebo na cestách nezabere mnoho místa. Jeho velkou předností je nejenom podpora MagSafe, ale především pak nízká cena. 

FIXED MagPowerstation 3v1 seženete akčně za 999 Kč (původně 1 490 Kč)

Pokud hledáte ještě levnější variantu nabíjecí stanice, stojánek FIXED Powerstation 3v1 také zvládne nabíjet 3 zařízení současně – konkrétně iPhone, Apple Watch a AirPods, avšak bez podpory MagSafe. 

1520_794_jab_2

Nabíječka FIXED s 2x USB-C, 35W

Pokud sháníte opravdu rychlou univerzální nabíječku, je FIXED s 2x USB-C, 35W ideálním řešením pro rychlé nabíjení dvou zařízení současně. S touto nabíječkou doplníte energii smartphonům, tabletům, menším notebookům, a také poslouží jako skvělý doplněk k Magsafe nabíječkám a bezdrátovým stanicím. Dvojice USB-C portů umožňuje připojit dvě zařízení současně, výkon je pak dělený na 20W a 15W. Nabíjení je maximálně bezpečné a nehrozí žádné přehřívání ani přepětí.

1520_794_jab_3

Ručně vyrobená kožená pouzdra FIXED Oxford z prostějovské dílny

Pokud sháníte opravdu elegantní a prémiové pouzdro na svůj MacBook, v prostějovské dílně se ručně vyrábějí z té nejkvalitnější italské hovězí kůže Torcello exkluzivní pouzdra FIXED Oxford. Pouzdra jsou na milimetr přesně navržena pro daný model MacBooku, vnitřní stranu polstruje jemná vystýlka a horní otevírací část je opatřena magnetickou pojistkou. Opravdu precizní zpracování a použité materiály uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Nyní lze tato prémiová pouzdra od FIXED pořídit výrazně levněji. V nabídce naleznete pouzdra pro různé modely. Vyberte si to pravé.

1520_794_jab_4

Mobilní držák do auta FIXED Gravity

Mobilní držák do auta by měl být výbavou každého řidiče. K dispozici je celá řada různých držáků, jen zlomek z nich však lze považovat za kvalitní a opravdu komfortní. Zařadit se však mezi ně rozhodně dá model FIXED Gravity umístitelný do mřížky ventilátoru s podporou 15W bezdrátového nabíjení v elegantním antracitovém nebo stříbrném provedení. Díky gravitačnímu systému uchycení se kleště držáku samy sevřou vahou telefonu a bezpečně ho uchytí. Stejně jednoduše lze pak telefon i vyjmout. V balení naleznete také nástavec s páskou, pomocí kterého lze držák FIXED Gravity přichytit na palubní desku. 

  • Držák do auta FIXED Gravity seženete akčně za 299 Kč (původně 499 Kč)
1520_794_jab_5
  • Kompletní nabídku příslušenství FIXED naleznete zde.
.