Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nabídkou oblíbeného obchodu iPouzdro.cz se opět přehnalo slevové tornádo! V rámci aktuálně probíhající akce Black Friday si tak můžete přijít na kvalitní příslušenství s až 80% slevami. Rozhodně také potěší neuvěřitelně rozsáhlá nabídka. Se slevou jsou k dostání desítky nejrůznějších produktů. Doslova každý si tak přijde na to své. Ať už hledáte napájecí kabel, (bezdrátovou) nabíječku či jiný doplněk, rozhodně najdete!

Pojďme se nyní společně zaměřit na několik nově dostupných produktů, které se dočkaly dechberoucího zlevnění. Mějte ale na paměti, že nabídka je početně omezená a produkty se poměrně rychle vyprodávají. S nákupem byste proto rozhodně neměli otálet.

Devia Rocket PD20W

Pokud hledáte kvalitní adaptér s podporou rychlonabíjení, zbystřete. V rámci akce Black Friday si totiž přijdete na nabíječku Devia Rocket PD20W, který si zakládá na USB-C konektoru s podporou Power Delivery. Celkový výkon tak činí skvělých 20 W. Díky tomu můžete váš telefon (iPhone 8 a novější) nabít podstatně rychleji, konkrétně tedy z 0 na 50 % za pouhopouhých 30 minut. Tento model je nyní k dostání s 47% slevou jen za 374 Kč 199 Kč.

Devia Rocket PD20W zakoupíte zde

Hoco G1 FlashAttach 3D

Tvrzené sklo je nesmírně důležitým doplňkem, který by neměl chybět ve výbavě žádného uživatele. Displej je totiž jedním z nejdražších komponentů a jeho případný servis vás tak může vyjít na několik tisíc korun. Pokud navíc používáte iPhone 7/8/SE (2020) a kvalitní sklo ještě nemáte, pak máte skvělou příležitost. S parádní 80% slevou totiž pořídíte tvrzené sklo Hoco G1 FlashAttach 3D za pouhých 499 Kč 99 Kč. Tento konkrétní model chrání kompletně celý displej od hrany až ke hraně a dokáže tak skvěle ochránit celé zařízení.

Hoco G1 FlashAttach 3D zakoupíte zde

Devia Smart 2in1

Srovnání v kabelech dokáže znatelně ušetřit místo na pracovní ploše. V takovém případě se jako zajímavé řešení nabízí kabel Devia Smart 2in1. Jak už jeho samotný název napovídá, jedná se o takzvaný 2v1 kabel, který nabízí výstup v podobě Lightningu a napájecí kolébky pro Apple Watch. Jedním kabelem tak nabijete telefon i hodinky zároveň. Jeho délka pak dosahuje dostačujícího metru. V rámci Black Friday jej pořídíte s 46% slevou za 549 Kč 299 Kč.

Devia Smart 2in1 zakoupíte zde

Devia Smart 2in1

Hoco CW13

Bezdrátové nabíječky se těší stále rostoucí popularitě. Díky nim se totiž uživatelé nemusí obtěžovat s otravnými kabely – naopak jen položí telefon (nebo jiné zařízení) na nabíječku a mají prakticky hotovo. O zbytek se totiž produkt postará za vás. Pokud hledáte kvalitní nabíječku v poměru cena/výkon, máme pro vás skvělý tip. Aktuálně do akce dorazil model Hoco CW13, který si zakládá na minimalistickém designu. Díky 60% slevě na něm navíc můžete parádně ušetřit. Vyjde vás totiž na pouhých 499 Kč 199 Kč.

Hoco CW13 zakoupíte zde

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.

Čtěte více.