Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Významné aktualizace se dnes dočkala aplikace Ventusky od českých vývojářů, která zobrazuje meteorologická data. V nové verzi aplikace přináší widget, díky kterému si na ploše telefonu můžete nechat zobrazovat mapu s aktuálními srážkami ve vašem okolí. Snadno a rychle tak poznáte, jestli se k vám blíží bouřka, vydatné sněžení nebo déšť. Srážky v Česku snímají dva radary. Ty jsou dále kombinovány se zahraničními v Německu, Polsku, Slovensku a Rakousku. Aplikace nabízí přesné pokrytí radarovými snímky pro celou Evropu.

Widget s radarem je k dispozici ve střední velikosti. Nastavit si můžete oblast, kterou chcete ve widgetu zobrazovat. Nové widgety s radarovými snímky doplňují nabídku widgetů s předpovědí počasí na nejbližší dny nebo hodiny.

Nová verze aplikace přináší také tmavý režim. V aplikaci si můžete vybrat, jestli chcete mít aplikaci ve světlých nebo tmavých barvách.

Ventusky fb
Zdroj: facebook.com

Cílem aplikace Ventusky je nabídnout vysoce přesná data o počasí na celém světě. Jedná se o první aplikaci na internetu, která takto komplexně zobrazuje data z radarů. Návštěvníci se dostávají k datům, se kterými ještě před pár lety pracovali výhradně meteorologové.

Aplikaci Ventusky zakoupíte zde

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více