Zavřít reklamu

Pakliže jste fanouškem rozhlasových stanic, ale nemáte v oblibě nějakou konkrétní, anebo vám stačí její vysílání, téměř jistě vám bude vyhovovat některá z aplikací určených na poslech libovolného rádia. Pokud se ale nechcete omezovat jen na poslech běžného programu a rádi byste získali exkluzivní obsah přímo pro fanoušky dané rozhlasové stanice, tak mnoho z nich nabízí vlastní mobilní aplikace, se kterými můžete mít obsah daného rozhlasu pod palcem. Dnes si představíme některé aplikace, se kterými získáte přístup téměř k libovolnému obsahu vašeho oblíbeného rádia.

Ráááádio Impuls

Nejposlouchanější české rádio, na kterém uslyšíte zajímavé podcasty, tuzemskou starší a novou hudbu, i aktuální zpravodajství o politice, sportu i dopravě – to je Rádio Impuls. S jejich aplikací se kromě poslechu rádia budete moci přihlásit do soutěže ‘Haló, tady impulsovi‚, informovat řidiče o dopravních nehodách hlasovou zprávou, která bude odvysílána v Dopravě 007, a nebo se zabavíte jednak podcasty z dílny tvůrců tohoto rádia, či si budete moci naladit i stanice Český Impuls a RockZone 105,9.

Aplikaci Ráááádio Impuls nainstalujete zde

můjRozhlas

Posloucháte často podcasty, pořady či zprávy z dílny Českého rozhlasu? V tu chvíli se vám nejspíše zalíbí program můjRozhlas, který vám vše přenechá na jednom místě. Kromě poslechu všech stanic Českého rozhlasu si budete moci jednotlivé pořady zpětně přehrát, aplikace je navíc umožňuje stahovat do offline režimu, ušetříte tedy velké množství dat. Nesporným benefitem je přizpůsobitelnost, na hlavní obrazovku je totiž možné přidávat jednotlivé záložky, abyste se v aplikaci lépe zorientovali. Všechna nastavení, co vykonáte, se synchronizují s vaším účtem, ať už k Českému rozhlasu přistupujete z iPhonu, iPadu či webu, nastavení zůstane zachováno tak, jak jste na něj zvyklí. V portfoliu Českého rozhlasu si vybere opravdu každý, od nejmenších posluchačů přes mladé až k našim starším spoluobčanům.

Aplikaci můjRozhlas nainstalujete bezplatně zde

Frekvence 1

Ve chvíli, kdy každé ráno čekáte, co nového vám přinese Libor Bouček, ke kávě či obědu si pustíte Rudu z Ostravy a sedne vám hudba Těžkýho pokondru, pravděpodobně již stahujete aplikaci rádia Frekvence 1. Přehrávání této stanice a dalších webrádií přímo v aplikaci je samozřejmostí, nechybí ale třeba články z jejich zpravodajství, možnost spustit si záznam z vysílání nebo ohodnotit skladby, které na Frekvenci byly spuštěny.

Aplikaci Frekvence 1 stáhnete bezplatně zde

Evropa 2

Jestliže máte v oblibě spíše Leoše Mareše a Patrika Hezuckého, ve vašem iPhonu nesmí chybět aplikace Evropa 2. Kromě přehrávání zde opět můžete hodnotit jednotlivé písničky, nastavovat si časovač spánku a přistupovat ke článkům z této stanice. Evropa 2 obecně cílí spíše na mladší posluchače, kteří mají rádi hudbu, sport, filmy, módu a žijí spíše aktivním životním stylem.

Aplikaci Evropa 2 nainstalujete z tohoto odkazu

Benjamin Levíček

Slepota není slepá ulice!

I když jsem nevidomý, snažím se překonávat bariéry a v žádném případě to neberu negativně. Studuji osmileté gymnázium, velice rád sportuji, hraji na hudební nástroje a poznávám nové lidi. Zajímám se o technologie, zejména pak o Apple, nezavrhuji ale ani jiné značky.

Všechny články autora

Diskuze k článku

    A pokud nepotřebujete omáčku okolo, stačí vám poslouchat rádio a nechcete mít na každé extra aplikaci, doporučuji RadioApp – a simple radio.

    A za mna je dobre TuneIn Radio, kde su prakticky vsetky radia, ale co je hlavne, radia v tunein sa zaintegruju priamo do radii v Apple music, takze sa da pohodlne vyhladat akakolvek stanica priamo cez apple music :)

celý text

Čtěte více.