Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nákupy Ona Dnes jsou tady. Pořiďte si vybrané telefony, chytré hodinky, sluchátka, reproduktory, elektrokoloběžky a další příslušenství o 20 % levněji. Akce platí pouze tento týden.

Pro získání 20% slevy stačí zadat speciální kód při nákupu na e-shopu Mobil Pohotovosti nebo ho předložit na kamenné prodejně. Více informací a seznam všech produktů, na které se akce vztahuje, naleznete přímo zde.

Více než sto chytrý doplňku ve slevě

Kód můžete uplatnit na více než stovku příslušenství. S 20% slevou tak pořídíte například chytré hodinky Honor, elektrokoloběžku Eljet, robotické vysavače Lenovo, sluchátka a reproduktory JBL, chytrou váhu Xiaomi nebo kompletně bezdrátová sluchátka Honor s funkcí potlačení hluku. Výběr těch nejzajímavějších doplňku najdete přehledně vypsaný níže.

Kromě Ona Dnes můžete na Mobil Pohotovosti využít celé řady dalších akcí. Bezesporu nejzajímavější je sleva na sluchátka Jabra Elite 65t a Elite Active 65t, které tento týden koupíte za nejnižší cenu na trhu. Stejně výhodně pořídíte také fitness náramky Samsung Galaxy Fit a Galaxy Fit e. Kompletní výčet všech produktů ve slevě a s dárky najdete na stránce s akčními cenami.

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více