Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Koupě iPhonu 11 Pro nebo iPhonu 11 Pro Max je teď ještě výhodnější. K oběma novým telefonům totiž u Mobil Pohotovost nově dostanete šek v hodnotě 2 000 korun, který můžete následně uplatnit při výkupu svého původního telefonu. Akce se vztahuje na všechny barevné i kapacitní varianty telefonů.

Zatímco k iPhonu 11 dostanete bonus v hodnotě 1 200 Kč, v případě dražšího iPhonu 11 Pro a iPhonu 11 Pro Max obdržíte šek 2 000 Kč. Ten vám následně Mobil Pohotovost proplatí při výkupu vašeho původního telefonu – bonus se přičte k výkupní ceně smartphonu. Akce se tak vyplatí zejména těm, kteří plánují vyměnit starší model telefonu za nový iPhone. Abyste mohli bonus získat, musí být výkupní hodnota zařízení alespoň dva tisíce korun – kalkulačku pro výpočet výkupní ceny najdete zde.

Kromě výše uvedeného bonusu dostanete při koupi iPhonu 11 Pro (Max) také 50% slevu na pojištění. Využít můžete i speciální slevu na AirPods 2, které spolu s telefonem zakoupíte za snížených 3 490 Kč (běžně 4 790 Kč). Mimo to se na telefony vztahuje akce Applu, kdy k nově zakoupeném zařízení zdarma obdržíte roční členství Apple TV+.

iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max
.