Zavřít reklamu

Bermudský trojúhelník je oblast mezi Floridou, Portorikem a Bermudami, která je opředená řadou legend a mýtů. Úsek moře, kde se záhadně ztrácejí lodě a padají do rozbouřených vod letadla, může za svou nechvalnou pověst s největší pravděpodobností poděkovat pouze nevlídným klimatickým podmínkám. Potápění plavidel a letecká neštěstí nad jeho hladinou si ovšem menšina lidí vykládá jako důkaz tajemných sil či utajených vládních experimentů. Ať už máte na bermudský trojúhelník názor jaký chcete, adventura Down in Bermuda o tom má jasno. V oblasti se opravdu dějí nadpřirozené věci a vy jim budete mít v kůži hlavního hrdiny za úkol přijít na kloub.

Dobrodruh Milton má na odhalení záhad spoustu času. Poté, co během tajemné bouře před desítkami let hlavní hrdina ztroskotal na neznámém ostrově, konečně dostává šanci přijít na příčinu svého osudu. Podaří se mu totiž konečně odplout ze svého ostrovního vězení. V tu chvíli přichází řada na vás, abyste Mitlonovi v jeho snažení pomohli. V průběhu hry cestujete po malých ostrůvcích a pomáháte jejich podivným obyvatelům. Kombinací řešení hádanek a sbírání kouzelných orbů se vám vždy otevře cesta do další oblasti. Během toho odhalujete kromě historie ostrovů i Miltonovu osobní minulost díky po hře rozházených fotografií.

Down in Bermuda ovšem příliš neoslní svou herní dobou. Celý příběh máte zmáknutý za pár hodin a s opětovným zahraním při znalosti řešení všech hádanek počítat nemůžete. Pokud vás ale zaujalo zasazení hry a máte náladu se alespoň na chvilku odreagovat při řešení puzzlů v tropickém prostředí, určitě s koupí hry neváhejte. A jestli vám nevadí hrát na malé obrazovce mobilu, můžete hru na iOS stahovat zcela zdarma jako součást předplatného Apple Arcade.

Hru Down in Bermuda můžete zakoupit zde

.