Zavřít reklamu

Zatímco fotbaloví fanoušci se mohou každý rok spolehnout na nálož kvalitního obsahu v podobě klasických sportovních her i simulátorů, hokejoví fanoušci si v oblasti videoher musejí dost zoufat. NHL už dost dlouho zcela ignoruje počítače a vychází pouze na herní konzole, navíc každý rok v dost pochybné kvalitě. Během současného mistrovství světa si však někdo z vás může říct, že by si rád vyzkoušel roli manažera hokejového týmu. Naštěstí pro vás máme dobrou zprávu, na macOS totiž už roky vychází manažerská série Franchise Hockey Manager, kterou aktuálně seženete už v sedmé iteraci.

Vývojáři z Out of the Park Developments mají už s takovým herním žánrem zkušenosti. Každý rok totiž přicházejí s novou verzí jejich baseballového simulátoru Out of the Park Baseball. Cit pro detail a obrovské množství dat tak zůstává i v hokejovém bratříčkovi. V Franchise Hockey Manager 7 si tak můžete vybrat nejen z velkého množství lig a soutěží, ale i přesný historický moment, kdy do ní chcete naskočit. Je libo naskočit do NHL v sezónách mezi světovými válkami? Není problém.

Ve hře jinak najdete vše, co byste od pořádného simulátoru manažera čekali. Budete spravovat během dlouhých let svůj tým a snažit se ho dostat do takové podoby, ve které bude sbírat jeden titul za druhým. Bohužel však Franchise Hockey Manager nenabízí plnohodnotné ztvárnění jednotlivých zápasů. Na svoje vytrénované svěřence se tak budete muset dívat pouze v podobě různobarevných čtverečků.

 Hru Franchise Hockey Manager 7 můžete stahovat zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více