Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Elektromobilita se těší stále vzrůstající popularitě. Díky tomu lze pozorovat stále větší zájem například o elektrokoloběžky či elektrokola, která jsou proto zároveň i daleko dostupnější. Pokud aktuálně zvažujete pořízení vhodného parťáka do města, pak pro vás máme skvělý tip – efektivní městské elektrokolo Niubility B16! Tento model si nyní můžete pořídit s nevídanou slevou a sehnat jej prakticky jen za polovinu. Pojďme si na tohoto drobečka proto společně posvítit.

Elektrokolo Niubility B16 se spoléhá na svůj 350W elektromotor, díky čemuž dokáže jet maximální rychlostí až 25 km/h. U samotného výkonu to ale samozřejmě nekončí. V této oblasti je totiž nesmírně důležitá i výdrž baterie. Výrobce v tomto případě vsadil na 42V 10,4 Ah lithiový akumulátor, který zajišťuje dojezd až 40 až 50 kilometrů na jedno nabití. V kombinaci s elektromoterem se tak jedná o perfektního parťáka do města či na kratší trasy. Pro městské prostředí je stejně tak přizpůsoben i rám kola. Ten je vyroben z kvalitní hliníkové slitiny zajišťující nosnost až 120 kilogramů, přičemž nechybí ani nastavitelné pohodlné sedátko, které si lze dle vlastních potřeb zvýšit či snížit. Obecně se ale tento model doporučuje pro lidi s výškou 150 až 180 centimetrů.

Důležitou roli samozřejmě hraje i osvětlení. Právě proto nechybí poměrně jasné LED světlomety pro zajištění maximální bezpečnosti při jízdách večer a v noci. S bezpečností nadále souvisí i mechanické kotoučové brzy na předním i zadním kole. Jelikož se jedná o elektrokolo pro městské využití, tak rozhodně nesmíme zapomenout zmínit další poměrně důležitý fakt. Celé kolo lze totiž v řádu sekund složit a vložit jej například do kufru auta. Právě díky tomu jde o ideální model nejen do města, ale i na kratší výlety, dojíždění a denní použití.

Niubility B16

Nyní s nevídanou slevou!

Jak už jsme zmínili hned v úvodu, městské elektrokolo Niubility B16 si nyní můžete pořídit s nevídanou slevou. Tento model je momentálně k dostání se slevou ve výši 44 %, díky čemuž vás vyjde na pouhopouhých 504,50 $! V ceně je již navíc započítána daň, přičemž doručení je v rámci České republiky bezplatné. Jelikož prodejce odesílá zásilky z evropského skladu, tak navíc můžete počítat s bleskurychlým doručením. Pokud byste na elektrokole chtěli ještě více ušetřit, pak nyní máte skvělou příležitost. Při zadání slevového kódu ve znění TCNYTB se totiž výsledná cena automaticky sníží na pouhých 479,99 $!

Jenže je v tom i menší háček. Akce je totiž časově omezená, případně platí jen do vyprodání zásob. Jelikož jde navíc o jeden z nejpopulárnějších městských modelů, tak v rámci akce zbývá již méně než 10 kusů, které jsou k dostání za zvýhodněnou cenu. Jestliže tedy zvažujete pořízení elektrokola, rozhodně byste neměli promeškat tuto unikátní příležitost.

Elektrokolo Niubility B16 zakoupíte se slevou zde

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.

Čtěte více.