Zavřít reklamu

MacHeist nanoBundle II v březnu 2010 byla poslední akce party kolem Johna Casasanta, Phillipa Rya, a Scotta Meinzera. Delší dobu to vypadalo, že projekt je mrtvý. Casanta si založil firmu Tap Tap Tap a věnoval se vývoji aplikací, pod jeho taktovkou vznikla například veleúspěšná Camera +.

Zdá se to naprosto neuvěřitelné, ale web MacHeist.com opět pro vice jak 2,5 roce ožil, grafika odkazuje někam na pomezí steampunku a století páry. 12. září se objevila v App Store fotoaplikce Who’s Quilly? O den později byla vypuštěna další indicie na Twitteru. Zamýšlený marketingový tah (údajná nedostupnost stránky) se ale ironií osudu stal holou skutečností. Web nevydržel nápor fanoušků.

Chcete-li si tedy koupit výhodně balíček Mac software za nízkou cenu, přispět na charitu, jste hraví a soutěživí, milujete hádanky, hru na agenty, navštivte MacHeist 4. Pomůckou ve vašem snažení bude aplikace buď pro iPhone nebo iPad. Pokud si je nainstalujete, získáte zdarma dvě aplikace Paint It! and Back to the Future!

.