Zavřít reklamu

Spolu s koncem dalšího týdne vám na stránkách Jablíčkáře přinášíme tipy na novinky z programové nabídky streamovací služby HBO GO.

Star Trek: Do neznáma

Režisér Justin Lin a producent J. J. Abrams přinášejí jeden z nejlépe hodnocených akčních filmů roku. Hvězdnou loď U.S.S. Enterprise, která je vyslána na záchrannou výpravu do nejvzdálenějších koutů vesmíru, přepadne nelítostný Krall, zapřisáhlý nepřítel Federace. Po ztroskotání na nezmapovaném, nepřátelském místě jsou kapitán Kirk, Spock a zbytek posádky rozděleni bez sebemenší šance na útěk. Jedině povstalecká mimozemská bojovnice Jaylah je dokáže znovu sjednotit a dostat pryč z planety, přičemž závodí s časem, aby zabránila Krallově smrtící armádě v rozpoutání celogalaktické války.

Dlouhý víkend

Když smolař Bart (Finn Wittrock) náhodou potká záhadnou Viennu (Zoë Chaová), oba se do sebe bezhlavě zamilují. Okouzlující víkend ve znamení námluv vede k nečekaným odhalením. Tajemství, která si navzájem sdělí, jejich vztah buď zničí, nebo jim dají šanci začít znovu.

Machete zabíjí

Akční thriller „Machete zabíjí“ vypráví o dobrodružstvích legendárního tajného agenta jménem Machete Cortez (Danny Trejo). Na své poslední misi je pověřen samotným prezidentem Spojených států, aby zabránil šílenému teroristovi (Mel Gibson) v rozpoutání nukleární války. Na agentovu hlavu je však vypsána odměna a smrt na něj číhá na každém kroku. Podaří se mu odvrátit útoky elitního týmu vražedných zabijáků? Vizionářský režisér Robert Rodriguez porušuje všechna pravidla a vede slavné filmové hvězdy na cestě za nejdobrodružnější záchranou světa, která byla kdy natočena!

Podivuhodná dobrodružství Paula Harkera

Třináctiletý Paul trpí hypertrichózou, nemocí, která způsobuje nadměrný růst ochlupení po celém těle a obličeji. Po katastrofálním zážitku na karnevalu, kde je kvůli svému vzhledu terčem posměchu, se Paul vydává hledat matku, která ho po narození opustila. V New Jersey potkává řadu neobvyklých postav včetně transsexuální dívky Aristiany, která pracuje jako drag queen, a mladé bezdomovkyně Rose živící se vykrádáním obchodů na benzinových pumpách. Paula a jeho společnice pronásledují dva lidé – pan Silk, tajemný majitel lunaparku prahnoucí po pomstě za zničený pojízdný karneval, a policista Pollok, který byl najat Paulovým otcem, aby vypátral jeho zmizelého syna.

Poslední šichta

Stanley (Richard Jenkins), zaměstnanec rychlého občerstvení, plánuje po 38 letech práce v restauraci Oscar’s Chicken and Fish dát výpověď. Zvrat nastane o jeho posledním víkendu, kdy zaučuje svého nástupce Jevona (Shane Paul McGhie), talentovaného spisovatele s provokativními nápady, které ho neustále dostávají do problémů. Oba muže, kteří mají jen velmi málo společného, svedou dohromady okolnosti. Stanley nedokončil střední školu a u výdejního okénka restaurace sledoval, jak mu život proplouvá mezi prsty. Mladík Jevon, příliš chytrý na to, aby smažil placky v rychlém občerstvení, považuje jejich práci za vykořisťování. Během dlouhé noční směny v kuchyni mezi nimi vzniká zvláštní pouto.

.