Zavřít reklamu

Spolu s koncem dalšího týdne vám na stránkách Jablíčkáře přinášíme tipy na novinky z programové nabídky streamovací služby HBO Max.

Sir Alex Fergusson: Nikdy se nevzdej

Dokument zachycuje osobní i profesní život jednoho z nejlepších manažerů a trenérů fotbalové historie, Sira Alexe Fergusona. Film vyzdvihuje některé z nejdůležitějších okamžiků jeho šestadvacetiletého působení v čele klubu Manchester United.

Fantastická zvířata: Přírodní historie

Stephen Fry se vydává na neuvěřitelnou cestu za příběhy těch nejfantastičtějších tvorů světa. Pátrá po dracích, naráží na vzdálené příbuzné jednorožce a odhaluje skutečná zvířata, která inspirovala největší mýty a legendy, vyprávění i filmovou tvorbu.

Otec

Oscarový Anthony Hopkins hraje v dojemném dramatu vzpurného osmdesátníka Anthonyho, jehož zasáhla Alzheimerova choroba. Přestože ho starostlivá dcera Anne přesvědčuje o opaku, sám si odmítá připustit, že se o sebe již nedokáže postarat…

Krev šampiona

Skutečný příběh světového šampióna v boxu Vinnyho Pazienzy (Miles Teller). Přestože Vinny po téměř smrtelné autonehodě netušil, zda vůbec bude někdy chodit, podařilo se mu uskutečnit jeden z nejpřekvapivějších návratů na výsluní v dějinách sportu.

.