Zavřít reklamu

Opět je tu konec týdne a s ním také náš pravidelný přehled balíčků filmů, které jsou momentálně k sehnání na iTunes. Balíčky jsou obvykle tvořené filmy, které spojuje například stejný režisér, herec, téma nebo žánr. Kolekce snímků jsou pochopitelně dražší, jednotlivé filmy vás ale v konečném důsledku vyjdou v rámci balíčku mnohem levněji.

Antologie Šílený Max

Oblíbili jste si akční (post)apokalyptické filmy ze série Šílený Max? V tomto balíčku najdete snímky Mad Max, Mad Max 2: The Road Warrior, Mad Max Beyond Thunderdome a Šílený Max: Zběsilá cesta. U filmů Mad Max Beyond Thunderdome, Mad Max 2: The Road Warrior a Šílený Max: Zběsilá cesta najdete český dabing i titulky, snímek Mad Max je pouze s českými titulky.

Trilogie Pařba

Bavíte se rádi u série snímků o partě přátel, jejichž zpočátku nevinná zábava se vždy nějakým podivným způsobem zvrhne v divokou jízdu? V této kolekci najdete komedie The Hangover, The Hangover Part II a The Hangover Part III. Snímky The Hangover a The Hangover Part II jsou v angličtině, u filmu The Hangover Part III najdete český dabing i titulky.

Italian Job / Loupež po italsku – originál a remake

Snímek Petera Collinsona z roku 1969 vypráví o čerstvě propuštěném vězni Charliem Crokerovi, který se v Itálii chystá na velkolepou krádež. Snímek se v roce 2003 dočkal přepracování, a vy máte možnost zakoupit si v rámci jednoho balíčku obě verze. Snímek Italian Job z roku 1969 je v angličtině, verze z roku 2003 nabízí češtinu i české titulky.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více