Zavřít reklamu

Koupili jste si nový iPhone SE a bojíte se fyzického poškození? Zadní stranu a boky telefonu vždy spolehlivě pořeší kryt či obal, když však chcete ochránit displej, máte hned několik možností. My se dnes podíváme na to, jak funguje celoplošné ochranné sklo od populárního výrobce Panzer Glass.

Ochranné sklo Panzer Glass pro iPhone SE 2020
Zdroj: redakce Jablíčkář.cz

Balení je stará známá

Pokud jste už nějaké ochranné sklo od Panzer Glass měli, pravděpodobně budete s procesem instalace velmi dobře obeznámeni. V balení se kromě návodu a skla samotného nachází ještě vlhčený ubrousek, další ubrousek z mikrovlákna a lepící kartička pro odstranění zbytků prachových částic.

Instalace je jednoduchá

Co se týče instalace ochranného skla, je to velice jednoduché a každý to zvládne sám, z pohodlí domova. Proces doporučuji provádět na dobře osvětleném místě, kde nedochází k vysoké cirkulaci prachových částic. Nejprve je třeba displej telefonu pořádně očistit vlhčeným ubrouskem, který zlikviduje mastné fleky a další částečky špíny. Poté je třeba displej vyčistit hadříkem z mikrovlákna (který doporučuji mírně vyklepat, než s čištěním začnete). S mikrovláknovým hadříkem se dá docílit naprosté čistoty skla, a to i bez jakýchkoliv drobných prachových částí na displeji. Pokud se vám nedaří je odstranit, využijte k tomu lepící kartičku, kterou poslední prachové částice z displeje odstraníte. Jakmile je displej vyčištěný, stačí ochranné sklo opatrně nasměrovat dle pozice Home Buttonu a sluchátka na horní straně, a volně na displej telefonu položit. Sklo se samo přilepí, za pomocí ubrousku z mikrovlákna a mírného tlaku je pak třeba jen vytlačit případné vzduchové bublinky. Pokud se vám nedaří nějaké bubliny manuálně vytlačit, tak nezoufejte – po několika dnech samy zmizí, bez nutnosti dalších zásahů.

Ochranné sklo Panzer Glass pro iPhone SE 2020
Zdroj: redakce Jablíčkář.cz

Osobní zkušenost

Po instalaci ochranného skla to chce trochu zvyku. Home Button je nyní o něco více „zapuštěný“ v telefonu a swipe gesta z levé hrany displeje také vyžadují trochu zvyku/cviku navíc. Jinak však sklo funguje bez problému. Po několika dnech od instalace je stále dobře přichycené a nedostává se pod něj prach. Díky své velikosti je po nainstalování iPhone stále kompatibilní s naprostou většinou obalů (včetně originálních).

Ochranné sklo Panzer Glass pro iPhone SE 2020
Zdroj: redakce Jablíčkář.cz

Slevový kód

Speciálně pro naše čtenáře jsme si připravili 20% slevový kód, který můžete pro nákup recenzovaného skla od Panzer Glass využít. Při nákupu stačí, abyste do příslušného pole pro slevový kód vložili tento kód:

Ochranné tvrzené sklo Panzer Glass Edge to Edge zakoupíte za 899,- pomocí tohoto odkazu.

.