Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud milujete hry a chcete si je užít opravdu naplno, bude vás jistě zajímat český online portál Herní kupony. Tento obchod potěší zejména ty, kteří si do svých her rádi kupují nové doplňky a využívají výhody různých předplatných, ty, kteří nechtějí za nákupy online platit kartou, nebo také ty, kteří mají v rodině vášnivé hráče a shání pro ně skvělý dárek. 

paysafecard-herni-kupony

Jaké kupony si mohu na stránkách pořídit?

Mezi dlouhodobě nejpopulárnější produkty nabízené na portálu Herní kupony patří například kupony Steam. Potěší tak zejména klasické hráče – fanoušky počítače. Steam je jednou z největších počítačových herních platforem současnosti, na které si hráči mohou pořídit hry za skvělé ceny, soutěžit a diskutovat a získávat různé odměny. S těmito kupony je možné si dobít svou Steam peněženku, kterou pak mohou v Steam obchodě libovolně používat. Steam kupony lze pořídit za 10 nebo 25 eur (i české Steam účty jsou vedeny v eurech). 

Dalším zajímavým produktem nabízených na Herních kuponech jsou PlayStation kupony. Můžete si vybrat z několika druhů kuponů a pořídit si buď speciální předplatné –  členství PlayStation Plus v několika variantách (Essential, Extra a Premium), nebo podobně jako u Steamu dobít PlayStation herní peněženku.

V neposlední řadě web nabízí také Xbox kupony.Xbox patří také mezi nejprodávanější herní konzole na trhu a tak není divu, že i v této kategorii máte k dispozici na výběr mezi několika variantami kuponů. Vybrat si tak můžete mezi speciálním členstvím Xbox Game Pass Core, které se dá pořídit na 3,  6 až 12 měsíců a je nástupcem populárního Xbox Live, nebo si, stejně jako v předchozích odstavcích, pořídit kupon na dobití herní peněženky. 

Platební metody na míru vašim potřebám

S rozmachem moderních technologií není zapotřebí na internetu platit online pouze kartou či převodem. Ačkoliv i tyto klasické možnosti platby Herní kupony nabízí, můžete za své nákupy zaplatit i mobilem nebo hotově na terminálech SAZKY. Pokud tedy chcete z jakéhokoliv důvodu platit anonymně, Herní kupony vám takový nákup umožní. 

Nákupy se velmi zjednodušují také tím, že se na stránce Herních kuponů nemusíte registrovat při checkoutu vašeho košíku. K dokončení nákupu stačí zadat tedy jen pár údajů; není zapotřebí kontrolovat spam a čekat na ověřovací e-maily.

Česky hovořící zákaznická podpora

Herní kupony jsou unikátní mimo jiné také tím, že svým zákazníkům dopřávají luxus ve formě česky hovořící zákaznické podpory. Pokud si tedy nebudete jisti způsobem, jak uplatnit váš nový herní kupon, můžete svůj problém snadno zkonzultovat s česky hovořícím zaměstnancem. 

Školení odborníci Herních kuponů jsou tu pro vás nejen, aby vám pomohli s potížemi při uplatňování kuponů, ale také aby vám případně pomohli s výběrem toho nejlepšího kuponu, poradili vám s nákupem nebo vysvětlili jakékoliv další otázky. 

Perfektní dárek na poslední chvíli

Kdo by chtěl čekat na zábavu? Herní kupony vás nenechají čekat ani o vteřinu déle, než je nutné. Digitální kupon vám odešlou okamžitě po připsání platby na váš e-mailový účet. Během několika okamžiků si tak můžete začít užívat všechny výhody, které herní kupon nabízí. 

Pokud chcete kupon darovat vašemu blízkému a cítíte, že digitální kód v emailu není to pravé ořechové, Herní kupony nabízí také možnost doručení tištěného dárkového balení vybraného kuponu. I u tištěné verze si můžete vybrat z vícero variant, které dle vás obdarovanému nejlépe sednou – běžné, ale i z luxusní dárkově balené varianty. Ať už si zvolíte jakoukoliv, Herní kupony vám ji doručí do 2-3 dnů od připsání platby. Kupon si pak můžete vyzvednout nejen na pobočkách České pošty, ale případně také na vám nejbližší pobočce Zásilkovny.

Čeští profesionálové

Herní kupony působí na českém trhu už přes 14 let. Během této doby své podnikání stále rozvíjí a inovují. Můžete si tak být jisti, že jste v dobrých rukou: Herní kupony jsou oficiálním prodejcem všech nabízených kuponů a zároveň veškeré produkty zakoupené na těchto stránkách jsou přizpůsobeny pro české účty. 

.