Zavřít reklamu

Apple v loňském roce spustil svoji originální televizní show nazvanou Planet of the Apps, ovšem ta se nesetkala s moc vřelým přijetím u diváků ani kritiků. Po odvysílání prvních deseti epizod byla první série ukončena a od té doby se po show jakoby slehla zem. Gary Vaynerchuk, hvězda této show, se nyní k celé situaci vyjádřil a podle něj prý byl pořad neúspěšný kvůli špatnému marketingu.

Apple se při vytváření Planet of the Apps nechal inspirovat podobnými pořady, jako je například Shark Tank, v česku známé jako Den D. Pojďme si jen v rychlosti připomenout, o čem vlastně pořad byl. Mladí vývojáři se snažili předvést jejich nápady na aplikace před hvězdnými mentory, kterými byly Jessica Alba, Gwyneth Paltrow, will.i.am a zmiňovaný Gary Vaynerchuk. Jejich cílem bylo získat financování svého projektu skrze investiční firmu Lightspeed Venture Partners.

V nedávném podcastu se Gary ‚Vee‘ svěřil, že se mu moc nelíbilo, jak se o svoji show Apple staral. Při vyjadřování použil poněkud peprné výrazy, přičemž podle něj se Apple o svou show, co se týče marketingu, vůbec nepostaral dobře.

„Byl jsem v Apple show Planet of the Apps s Gwyneth, Willem a Jessicou. Apple nepoužil mě, ani Vaynera aby se postaral o marketing a udělal všechno špatně. Apple!“

Též zmínil, že pokud jde o jednání s Applem, snažil se projevit úctu.

 

Témata: ,
.