Zavřít reklamu

Apple začal podle plánu na své streamovací službě vysílat nový pořad Carpool Karaoke: The Series, v němž se spolu s hercem Willem Smithem objevil moderátor James Corden. Právě na jeho úspěšné sérii Carpool Karaoke z The Late Late Show je novinka na Apple Music založena.

Po pořadu Planet of the Apps je Carpool Karaoke: The Series druhou původní tvorbou přímo pro Apple Music. V premiérové dvacetiminutové epizodě spolu diskutují a především zpívají své oblíbené písničky zmínění Will Smith a James Corden, ale můžeme očekávat, že v dalších dílech se toto schéma trochu změní.

Moderátor James Corden se totiž neobjeví ve všech epizodách, producenti pořadu místo toho zkusili najít nová spojení, jež by mohla nejen při jízdě autem (Smith s Cordenem letí i vrtulníkem) fungovat. Carpool Karaoke: The Series se tak chce částečně odklonit od původní Cordenovy show.

Proto se můžeme těšit také například na spojení Billyho Eichnera a Metallicy a pojede spolu také Alicia Keys a John Legend, k nimž se na čas připojí znovu i James Corden a také Taraji P. Henson. Právě na tyto dva díly vydal Apple nové trailery.

[su_youtube url=“https://youtu.be/TSixBCCzIMo“ width=“640″]

Dále se v Carpool Karaoke: The Series objeví například celá rodina Miley Cyrus, Shakira a Trevor Noah, hvězdy ze seriálu Game of Thrones, Queen Latifah a Jada Pinkett Smith nebo znovu s Jamesem Cordenem také basketbalista LeBron James.

Pro českého diváka je pozitivní, že Apple Music nabízí k pořadu české titulky.

[su_youtube url=“https://youtu.be/qElbXtSfWsI“ width=“640″]

Zdroj: MacRumors
Témata: ,
.