Zavřít reklamu

Zatímco někteří uživatelé si bohatě vystačí s tapetami, které jejich iPhone nabízí ve výchozím nastavení, jiní si se vzhledem svého smartphonu rádi pohrají. Druhou jmenovanou skupinu jistě potěší aplikace s názvem App Icons: Themes for iPhone, kterou si představíme v dnešním článku.

Vzhled

Na hlavní obrazovce aplikace App Icons: Themes for iPhone najdete přehled motivů. V levém horním rohu se nachází tlačítko pro přechod do nápovědy, vpravo nahoře najdete tlačítko pro obnovení. Po klepnutí na náhled vybraného motivu se vám zobrazí jeho detaily s možností stažení a přizpůsobení – můžete si prohlédnout a vybrat jednotlivé motivy. Po stažení motivu se tapety i obrázky ikonek uloží ve fotogalerii vašeho iPhonu, ikonky pak nahradíte s použitím aplikace Zkratky.

Funkce

Na rozdíl od aplikací, které jsme si představili v předchozích článcích, a které se zaměřovaly na tvorbu widgetů, se App Icons soustředí na ikonky a motivy pro iPhone. S pomocí této aplikace si můžete snadno a rychle přizpůsobit vzhled plochy vašeho iPhonu a sladit tapetu s ikonkami. Aplikace nabízí obsáhlou a neustále se rozrůstající knihovnu nejrůznějších motivů, a provede vás také kroky, nutnými k jejich instalaci. Aplikace je ke stažení zdarma, pro stažení kompletních motivů ale musíte jednorázově zaplatit 249 korun, případně můžete zakoupit jednotlivé motivy za 129 korun. Po zaplacení částky 249 korun získáte neomezný přístup ke všem motivům a z aplikace budou odstraněny reklamy.

Aplikaci App Icons: Themes for iPhone stáhnete bezplatně zde.

.