Zavřít reklamu

Od první letošní jablečné konference uběhl prakticky již celý týden. Pokud jste přes víkend na novinky, se kterými Apple přišel, zapomněli, tak jen pro připomenutí jsme se dočkali představení lokalizačních přívěšků AirTags, dále nové generace Apple TV, vylepšeného iPadu, kompletně přepracovaného iMacu a dalších. V rámci prezentace nového iMacu byla na mnoha záběrech využita tapeta Hello, kterou Apple zavzpomínal na původní Macintosh a iMac. Před pár dny už jsme se věnovali tomu, jak můžete na Macu aktivovat skrytý spořič s tematikou Hello – viz níže. V tomto článku vám pak zprostředkujeme tapety s motivem Hello, a to pro iPhone, iPad i Mac.

Kalifornský gigant s novými tapetami přichází pokaždé, když představí nějaký nový produkt – a s iMacem tomu samozřejmě nebylo jinak. První várku oficiálních tapet už jsme vám nedávno přinesli také, stejně tak i tapety z nového iPhonu 12 Purple. Pokud si však děláte zálusk právě na tapetu Hello, tak neexistuje nic jiného, než si ji pomocí odkazu, který najdete níže, stáhnout. Po klepnutí na odkaz si stačí vybrat vaše zařízení a tapetu jednoduše stáhnout pomocí tlačítka pro stažení. Na iPhonu a iPadu pak přejděte do Fotek, klepněte na ikonu sdílení, sjeďte níže a vyberte možnost Použít jako tapetu. Na Macu po stažení na tapetu klepněte pravým a vyberte možnost Nastavit obrázek na ploše.

Tapety Hello můžete stáhnout pomocí tohoto odkazu

hello_tapety_apple_zarizeni_fb

V posledních dnech jsme se na našem magazínu novým produktům, které Apple představil, věnovali opravdu intenzivně. Pokud patříte mezi naše pravidelné čtenáře, tak o nich již s velkou pravděpodobností víte naprosto vše. Co se týče iMacu, tak ten si budete moci předobjednat již tento týden v pátek, tedy 30. dubna. První kusy pak budou šťastlivcům doručeny v polovině května. Nový 24″ iMac (2021) má paradoxně 23.5″ displej s rozlišením 4.5K, který podporuje barevný gamut P3 a TrueTone. Zapomenout nesmíme ani na využití čipu M1. Dalšího vylepšení se dočkala také přední FaceTime kamera, která má 1080p a je přímo spojena s čipem M1, díky čemuž může docházet k úpravě videa v reálném čase, stejně jako u iPhonů. Celkově je nový iMac k dispozici v sedmi barvách a základní konfigurace vychází na 37 990 Kč.

.