Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes vám představíme aplikaci CastBox (nejen) pro přehrávání podcastů.

[appbox appstore id1243410543]

Aplikací, sloužících k přehrávání, stahování a správě podcastů, je v App Storu poměrně hodně. Jednotlivé aplikace se od sebe mírně liší funkcemi, vzhledem, nabídkou, nebo třeba způsobem propojení se sociálním sítěmi. Aplikace CastBox, kterou vám dnes představíme, slouží nejenom k objevování, přehrávání a ukládání podcastů, ale také k poslechu rádia či audioknih.

CastBox umožňuje přístup ke knihovně, čítající více než 95 milionů položek – jedná se nejen o podcasty, ale také audioknihy nebo rozhlasové stanice. Obsah je přehledně rozdělen do kategorií, aplikace také nabízí personalizovaná doporučení a umožňuje buďto odběr podcastu, nebo jeho uložení do oblíbených. CastBox přichází také s podporou Apple Watch, chytrých reproduktorů, CarPlay, a plnou podporou synchronizace napříč zařízeními.

Mezi další užitečné funkce aplikace CastBox patří časovač pro zastavení přehrávání, možnost přeskočení tichých míst, možnost úpravy hlasitosti nebo třeba možnost přizpůsobení rychlosti přehrávání. Samozřejmostí je také možnost přepnutí do tmavého režimu.

V základní verzi je aplikace CastBox zdarma, prémiová verze bez reklam, s neomezenými možnostmi odběru, personalizovanou domovskou stránkou a dalšími bonusovými funkcemi vás ročně vyjde na 419 korun.

CastBox fb
.