Zavřít reklamu

Čas od čas vás na stránkách Jablíčkáře informujeme o aplikacích, které nás nějakým způsobem zaujaly. Apple dnes na hlavní stránce svého App Storu nabízel aplikaci s názvem Digital Concert Hall, proto jsme se rozhodli, že se na ni povídáme blíže. Jak se nám líbila?

Pokud patříte mezi milovníky klasické hudby, nemusíte být zdaleka odkázáni jen na známé streamovací služby typu Apple Music nebo třeba Spotify. V případě, že navíc ještě rádi sledujete koncerty, tak by vás jistě mohla zaujmout aplikace s názvem Digital Concert Hall. Jak název napovídá, jedná se v podstatě o virtuální koncertní síň, ve které si na své přijde každý milovník klasiky. Aplikace nabízí možnost sledování živých koncertních přenosů z prostor Berlínské symfonie, kromě živých vystoupení zde ale najdete také obsáhlý a zajímavý archiv, filmy formou VOD, stejně jako rozhovory s účinkujícími i dirigenty.

Aplikace Digital Concert Hall je ke stažení zdarma a za prémiový obsah si budete muset připlatit. Částka bohužel není nijak nízká – činí 3 790 korun ročně – týdenní přístup vás ale vyjde na 249 korun, přičemž platí pro neomezený počet koncertů, filmů a rozhovorů. Aplikace nabízí pokročilé vyhledávání včetně třídění do jednotlivých historických období, kategorií, žánrů nebo sezón. Můžete zde zhlédnout i edukační programy a playlisty. Po stránce obsahu a vzhledu nelze aplikaci Digital Concert Hall absolutně nic vyčíst, trochu zmatečně působí snad jen získání bezplatné zkušební verze neomezeného přístupu, kdy prakticky není možné zjistit, zda je k dispozici i bezplatná omezená verze aplikace a za jakých podmínek.

Aplikaci Digital Concert Hall stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více