Zavřít reklamu

V poslední době se čím dál větší popularitě těší Pamela Reif – influcencerka, která na sítích sdílí krátká, ale účinná a zábavná cvičební videa spolu s tipy a recepty na zdravé stravování a zdravý životní styl. Jak už to tak bývá, má Pam Reif také svou vlastní aplikaci, na kterou se blíže podíváme v dnešním článku.

Aplikace Pam Fitness & Food primárně cílí na dámy, užitečné informace z ní ale může jistě čerpat kdokoliv. Najdete zde zajímavé zdravé recepty převážně ze zdravých ingredienci, přičemž je kladen důraz také na jednoduchost přípravy. Při čtení receptů si ve většině případů vystačíte se základní angličtinou, pokud byste si ale chtěli jednotlivé texty překládat, budete tak muset učinit “ručně” a přepsat je do překladače – aplikace nenabízí podporu kopírování. Součástí receptů je i nástroj pro kalkulaci porcí či nákupní seznam, kam si můžete jedním kliknutím zkopírovat veškeré ingredience. Recepty se vždy zobrazují krok za krokem, můžete si je také přidávat do oblíbených. U videí se cvičením najdete vždy údaj o tom, jak dlouho trvají, a můžete si je přidávat do vašeho plánu k jednotlivým dnům v týdnu. V aplikaci dále najdete blog Pam Reif, samostatnou stránku s recepty i se cvičením, stejně jako stránku věnovanou vašemu osobnímu cvičebnímu a jídelnímu plánu.

Pokud patříte mezi ty, kteří se cvičení a zdravému stravování věnují delší dobu a na vyšší než čistě amatérské úrovni, asi pro vás aplikace Pam Fitness & Food nebude dostačující. Jistě ale nadchne všechny fanoušky Pam Reif, stejně jako ty, kteří se cvičením a zdravým stravováním teprve začínají. Aplikace je přehledná, dobře se s ní pracuje a má skvěle propracovaný zejména způsob sestavování vlastního plánu. Příjemná je také cena, kdy za 59 korun měsíčně nebo 639 korun ročně získáte neomezený přístup k veškerému obsahu.

Aplikaci Pam Fitness & Food stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více