Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes si představíme aplikaci Metroji – užitečného společníka pro cestování metrem.

[appbox appstore id1445300853]

Cestování metrem je po většinu času obvykle bezproblémové. Komplikace mohou ale nastat  například tehdy, když se chystáte opustit hospodu, bar či večírek – nechce se vám končit zábavu příliš předčasně, nechcete ve večerní či noční Praze trávit sami zbytečně mnoho času, ale také určitě nestojíte o to, abyste zmeškali poslední spoj. V takových chvílích přijde vhod ryze česká aplikace Metroji z dílny vývojáře Ondřeje Korola, která vám poskytne informace o nejbližších odjezdech metra i o tom, jak a zda ho můžete stihnout.

Aplikace Metroji vám po zadání stanice ukáže trojici nejbližších odjezdů včetně případné změny konečné stanice. O tom, zda spoj stíháte, vás Metroji bude informovat za pomoci emotikonů od chvíle, kdy překročíte turnikety. Absence signálu v metru se nemusíte vůbec obávat – Metroji bez problémů funguje i offline. Samozřejmostí je možnost přidání widgetu pro rychlý přístup z uzamčené obrazovky. Aplikace Metroji je zcela zdarma, její tvůrce má v plánu další vylepšení včetně zavedení varianty pro Apple Watch.

Memoji fb
.