Zavřít reklamu

Aplikace Quik je sice primárně určená pro úpravu videí, zachycených na kamery GoPro, skvěle vám ale poslouží i pro práci s videi, která jste pořídili na svůj iPhone. V dnešním článku se na tuto aplikaci podíváme o něco blíže.

Vzhled

Po udělení přístupu k fotografiím, povolení notifikací a dalších krocích se vám zobrazí hlavní obrazovka aplikace Quik. Pokud jste aplikaci povolili přístup k fotografiím v galerii vašeho iPhonu, zobrazí se vám v horní části displeje náhledy vašich fotografií. Na liště na spodní části displeje najdete tlačítka pro přechod do sekce Flashbacks, pro přidání nového projektu a pro přechod do vašich příběhů, v pravém horním rohu se nachází tlačítko pro nastavení.

Funkce

V aplikaci Quik můžete v několika málo jednoduchých krocích vytvářet klipy z vašich videí. Quik Video Editor nabízí řadu motivů, které můžete využít při tvorbě svého videa, na výběr máte také z různých druhů přechodů, efektů, způsobu střihu a hudebního doprovodu. Jednotlivé součásti vašeho videa můžete libovolně upravovat – otáčet, překlápět, přidávat filtry nebo třeba upravovat délku jejich zobrazení v konečném sestřihu. K videím můžete také přidávat upravený text a po dokončení je sdílet e-mailem, na sociálních sítích, ve zprávách, nebo je uložit do fotogalerie vašeho iPhonu.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.