Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes se blíže podíváme na aplikaci Smart Diary, která slouží jako diář i studentský plánovač.

[appbox appstore id1063078386]

Někomu už začal školní rok, někomu za chvíli začne ten akademický. Dříve či později jistě nastane situace, kdy ztratíme přehled o všech zkouškách, projektech, úkolech, zápočtech a dalších důležitých záležitostech. Pokud vám na záznamy tohoto typu nestačí klasický diář, můžete vyzkoušet aplikaci Smart Diary – užitečného pomocníka pro všechny studenty.

Smart Diary je komplexní plánovač a diář pro studenty. Kromě zadávání obvyklých událostí do kalendáře tak, jak jste zvyklí, si do aplikace můžete zadávat veškeré úkoly, termíny testů, data zkoušek, ale také různé poznámky k jednotlivým předmětům, oborům a tématům. Kromě toho umí aplikace Smart Diary také skvěle posloužit jako místo pro tvorbu seznamů úkolů. Do aplikace Smart Diary si také můžete přehledně zaznamenávat svou docházku.

Aplikaci Smart Diary můžete s výše uvedenými funkcemi využívat zcela zdarma. Pokud se rozhodnete pro Premium verzi, získáte možnost správy týdenního rozvrhu, nastavování cílů nebo správy vašeho školního hodnocení.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více