Zavřít reklamu

Na stránkách Jablíčkáře jsme vám v minulosti již několikrát představili různé aplikace pro vedení deníku. Pokud vás tato činnost láká, ale psaní zrovna nepatří mezi vaše silné stránky, můžete vyzkoušet jinou formu vedení každodenních záznamů – pořizování videa. K tomuto účelu slouží aplikace s názvem Daily Snap: Video Diary, kterou si představíme v dnešním článku.

Vzhled

Po prvním spuštění aplikace Daily Snap vás nejprve čeká stručné seznámení se všemi jejími funkcemi. Po absolvování instruktážního kolečka se přesunete na domovskou obrazovku – v její dolní části najdete popis aktuálního dne spolu s tlačítkem pro spoušť, vlevo nahoře se nachází tlačítko pro vytvoření sestřihu krátkých videí (funkce je k dispozici až po natočení minimálně pěti záběrů), vpravo nahoře pak najdete tlačítko pro další možnosti.

Funkce

Aplikace Daily Snap slouží k zaznamenávání vašich každodenních událostí a zážitků prostřednictvím krátkých videí – ve výsledném sestřihu budete možná překvapeni tím, jak zajímavý může být i zdánlivě stereotypní život. Videa by měla mít délku jednu sekundu, můžete si ale nastavit i delší stopáž. V aplikaci Daily Snap se můžete spojit s přáteli, chatovat a natáčet videa společnými silami. Daily Snap umožňuje snímání přední i zadní kamerou iPhonu i použití blesku. Aplikace funguje skvěle a její koncept je bezesporu výborným nápadem, má ale dvě výrazné chyby – její tvůrci ji bohužel aktualizovali naposledy před několika měsíci, a předplatné činí 269 korun měsíčně, což je v daném případě vzhledem k okolnostem opravdu vysoká cena.

.