Zavřít reklamu

Názor ostatních může být v mnoha případech důležitý – ať už diskutujete s kolegy o dalším postupu, s rodinou o termínu příští rodinné oslavy, nebo se třeba se spolužáky domlouváte na podrobnostech ohledně nejnovějšího projektu. Hlasování v klasických aplikacích pro zasílání zpráv může být někdy nepřehledné, a proto je tu aplikace TinyPoll, ve které můžete snadno a efektivně hlasovat s kýmkoliv o čemkoliv.

Vzhled

Po spuštění aplikace TinyPoll budete přesměrování do svých iMessage, kde můžete okamžitě začít tvořit jakoukoliv anketu. Začínáte zadáním svého jména (které můžete kdykoliv v průběhu používání změnit). Tvorba anket probíhá přímo v aplikaci iMessage, další položky anket přidáváte klepnutím na klávesu Enter (Return) na klávesnici vašeho iPhonu. K odpovědím lze přidávat komentáře.

Funkce

Aplikace TinyPoll umožňuje uživatelům položit jakoukoliv otázku a nechat o ní hlasovat své kolegy, přátele, spolužáky nebo třeba rodinné příslušníky. TinyPoll je provázaná s aplikací iMessage ve vašem iPhonu, kam se také odesílají veškeré ankety. Tvorba a odeslání ankety je otázkou několika málo chvilek, průběh hlasování můžete sledovat v reálném čase v animovaných grafech. Aplikace TinyPoll nabízí základní bezplatnou verzi, která umožňuje vytvoření jedné ankety v průběhu čtyřiadvaceti hodin. Za prémiovou verzi s rozšířenými možnostmi zaplatíte 49 korun ročně. Placenou verzi s možností neomezeného počtu anket a až pěti možnostmi v jedné anketě si můžete po dobu dvou týdnů vyzkoušet zcela zdarma.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.