Zavřít reklamu

App Store nabízí poměrně dost aplikací, které vám mohou pomoci s úpravou a přizpůsobením plochy vašeho iPhonu. Jednou z těchto aplikací je také Launch Center Pro, na kterou se podrobněji podíváme v našem dnešním článku.

Vzhled

Ihned po svém spuštění vám aplikace Launch Center Pro nejprve nabídne možnost přehrání návodného videa. Na hlavní obrazovce aplikace najdete přehled možných widgetů, se kterými můžete pracovat. V pravém horním rohu se nachází tlačítko pro úpravy, vlevo nahoře najdete odkaz pro přechod do nastavení.

Funkce

Launch Center Pro nabízí možnost tvorby widgetů na plochu iPhonu s operačním systémem iOS 14. Nabízí integraci s řadou jiných aplikací, takže máte po stránce tvorby widgetů opravdu hodně možností. Můžete si vytvořit widgety pro zasílání zpráv, procházení Wikipedie, prohledávání Twitteru nebo třeba pro práci s obsahem na cloudových úložištích. Vzhled ikonek si můžete do velké míry přizpůsobit sami (vybrat barvu, ikonku, styl, tvar a další vlastnosti), a podobně jako při práci se zkratkami jim přidělujete vybrané funkce a akce – může jít nejen o spuštění aplikace, ale také o konkrétní akce, jako je vytočení specifického telefonního čísla, vyhledávání, nebo napsání a odeslání zprávy. Aplikace Launch Center Pro je ve své základní verzi zdarma, za jednotlivé balíčky funkcí (NFC spouštěče, nástroje pro správu ikon, neomezený počet akcí a další) zaplatíte jednorázově částky od 129 korun. Za jednorázový poplatek ve výši 899 pak získáte trvalý přístup ke všem prémiovým funkcím.

.