Zavřít reklamu

Na stránkách Jablíčkáře vám čas od času představíme aplikaci, která slouží k tvorbě a správě seznamů nejrůznějších úkolů a připomínek. Mezi aplikace tohoto typu patří také Tasks: Smart Lists & Reminders, na kterou se blíže podíváme dnes.

Vzhled

Po prvním spuštění aplikace Tasks: Smart Lists & Reminders dostanete na výběr – můžete si buďto vytvořit vlastní projekt, nebo prozkoumat vzorový projekt. Hlavní obrazovka aplikace se skládá z postranního panelu s přehledem projektů a hlavního panelu. Po otevření projektu se vám zobrazí trojice panelů – zcela vlevo najdete přehled seznamů úkolů, štítků a priorit, ve středním panelu se nachází seznam jednotlivých úkolů, napravo se pak nachází panel pro úkoly, na kterých zrovna pracujete, a zcela napravo najdete seznam hotových úkolů. Klepnutím na jednotlivé úkoly je automaticky přesunete do seznamu rozpracovaných, ze seznamu rozpracovaných se pak úkoly klepnutím přesunou do seznamu dokončených. Vpravo nahoře nalezenete tlačítko pro vytvoření nového úkolu, vlevo nahoře se pak nachází tlačítko pro nastavení.

Funkce

Aplikace Tasks: Smart Lists & Reminders cílí zejména na ty uživatele, kterým nestačí jednoduché seznamy úkolů, sestavené z jednotlivých bodů. V aplikaci můžete k jednotlivým položkám přidávat další obsah a poznámky, nastavovat datum splnění, vytvářet a sledovat různé projekty a spolupracovat na nich s dalšími uživateli. K jednotlivým úkolům můžete přidávat nejen označení “splněno”, ale třeba také “zpracováváno”, “zkontrolováno” nebo “ke zpracování”. Do aplikace můžete také importovat své poznámky a připomínky z jiných aplikací. Aplikace nabízí bezplatnou základní verzi, s prémiovou verzí (339 korun ročně nebo 1050 jednorázově za celoživotní licenci) získáte možnost vytvoření neomezeného počtu projektů, sdílení a spolupráce, možnost výběru ikonky aplikace a možnost synchronizace přes iCloud.

.