Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ne náhodou patří iPhony k nejprodávanějším smartphonům na světě. Mají špičkové fotoaparáty, prakticky nejdelší životnost díky několikaleté podpoře iOS a při jejich nákupu můžete využít ty nejlepší služby, co trh nabízí. To stejné platí i pro nejnovější iPhone 14 Pro, který teď pořídíte vůbec nejvýhodněji, a to už za 9 490 Kč, anebo 407 Kč měsíčně.

1560_iPhone_14_Pro_purple

iPhone 14 za nejmíň

iPhone 14 (Plus) a 14 Pro (Max) jsou momentálně za skvělé ceny, a to i díky speciální nabídce, kterou na ně Mobil Pohotovost nabízí. Pokud totiž při nákupu nového iPhonu zároveň prodáte své starší zařízení (jakýkoli vykupovaný smartphone, tablet, chytré hodinky, MacBook nebo herní konzoli), získáte kromě super ceny navíc ještě bonus 2 500 Kč. Díky tomu vás nový iPhone 14 Pro při přechodu z loňskému modelu vyjde jen na 9 490 Kč. Anebo na 407 Kč měsíčně, rozdíl si totiž díky můžete rozdělit do 26 splátek.

Stejný bonus přitom platí na celou řadu iPhone 14. A ke všem modelům u Mobil Pohotovosti také získáte zdarma záruku na 3 roky, tedy prodlouženou o jeden rok nad rámec standardní dvouleté zákonné lhůty, která představuje dárek v hodnotě až 7 tisíc.

Vše od Apple na jednom místě

Potřebujete s výběrem nebo upgradem na nový iPhone poradit? Navštivte vlajkovou prodejnu Mobil Pohotovosti na Praze 5 Anděl – největší specializovaný showroom v ČR – kde na vás čekají dva speciální stoly plné Apple produktů k vyzkoušení. Kromě toho vám bude na prodejně k dispozici odborné poradenství, kdy vám proškolení Apple specialisté poradí jak s výběrem pro vás nejlepšího zařízení, tak i s přechodem na nejnovější iPhone.

Apple_Andel
.