Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Autorizovaných Apple servisů je v České republice hned několik, jedním z nejmladších a zároveň nejrozšířenějších je přitom iWant. Prémiový prodejce Applu nabízí servisní služby už druhým rokem, a to rovnou na 11 místech v Česku. K tomu poskytuje i řadu dalších výhod.

Nejpodstatnějš výhodou autorizovaných servisů oproti těm neautorizovaným je především fakt, že při opravě zůstane na zařízení plná záruka. To samozřejmě platí i v případě iWant, kde servisní úkony provádějí vyškolení technici. Při výměně jsou používány výhradně originální díly Applu, čímž je zachována nejenom kvalita zařízení, ale právě i zmíněná záruka.

iWant nabízí autorizovaný servis všech aktuálních Apple zařízení od iPhonů, iPadů, iPodů, Maců a Apple Watch, až po originální příslušenství a sluchátka Beats. Ceny oprav u jednotlivých modelů se liší v závislosti na typu servisované dílu a stáří zařízení. Kompletní ceník je k dispozici zde.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

U nejčastějších oprav (výměna baterie či LCD displeje) jsou technici v iWant schopní provést servis na místě a na počkání. Úkon zpravidla trvá do 1 hodiny od započetí opravy, přičemž přesný čas vám sdělí technik na příslušném servisním místě. Technika je navíc možné si rezervovat online na jakoukoli prodejnu.

Síť servisních míst je poměrně rozsáhlá – iWant nabízí autorizované opravy na celkem 11 svých pobočkách po celé České republice. Například v Praze najdete hned čtyři prodejny, které servis nabízí. Autorizované opravy vám iWant zajistí také v Českých Budějovicích, Plzni, Jihlavě, Pardubicích, Liberci a Karlových Varech. Celý seznam naleznete zde.

  • Podrobné informace o autorizovaném Apple servisu najdete na stránkách iWant.cz.
Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více