Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nakupování přes internet je sice velmi pohodlné, jednu nevýhodu však přeci jen má. Zpravidla u něj totiž musíme počítat s tím, že si námi objednané zboží užijeme až následující pracovní den, což může být v některých situacích velkou komplikací. Pokud se však rozhodnete pro online nákupy na iWantu a jste z Prahy, můžete na tento problém zapomenout. Díky nové možnosti dopravy skrze Liftago se totiž své objednávky dočkáte už v den jejího vytvoření, ba co víc, problém není ani doručení do 60 minut od objednání. 

Liftago lze využít pro doručování objednávek po Praze a to v případě, že chcete mít objednávku ve svých rukou ještě v den jejího vytvoření. Na výběr jsou konkrétně v současnosti možnosti klasického doručení přes Liftago ve vámi zvolený časový úsek za 99 Kč v případě nákupu za méně než 5000 Kč, potažmo zdarma při nákupech za více než 5000 Kč. Pokud  pak na svou objednávku spěcháte ještě více, využít lze služby Liftago Express, díky které vám objednávka dorazí do 60 minut ob objednání. Jedinou podmínkou je vytvoření objednávky do 16:00 v pracovní den. Co se pak týče cen, ty lze označit za velmi příznivé. Při nákupu do 10 000 Kč vás totiž expresní doprava vyjde jen na 139 Kč, nad 10 000 Kč pak za ní nezaplatíte ani korunu. 

Pokud tedy bydlíte v Praze a rádi na iWantu nakupujete, určitě byste si možnosti doručení přes Liftago neměli nechat ujít. Jedná se totiž o super možnost, jak si svou vysněnou objednávku užít tak brzy, jak je to jen možné a to bez jakéhokoliv výrazného navýšení ceny dopravy či nutnosti pro objednávku někam cestovat. A jen tak mimochodem – pokud se chystáte dnes na objednání iPhonu 12 Pro Max či 12 mini, je právě doručení pomocí Liftaga v Praze tou nejlepší možností, jak jej mít doma co nejdříve po startu jeho prodejů. 

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více