Zavřít reklamu

Cupertinská společnost Apple sice dosti často nabízí pracovní příležitosti na různých místech, ale výjimečně hledá své nové spolupracovníky přímo v České republice.

Apple velmi intenzivně pracuje na zlepšení svých mapových podkladů. 31. července se v sekci Jobs at Apple věnované nabídkám práce objevila pozice s názvem místní expert pro města jako Londýn, Řím, Berlín, Moskva,… jako místo výkonu práce – a mezi nimi i Praha:

Jobs at Apple Prague maps práce Apple Praha mapy
Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Apple píše:

Představte si, co byste tu mohli dělat. V Applu, kde se ze skvělých nápadů velice rychle stávají skvělé produkty, služby a uživatelské zážitky. Dodejte vaší práci vášeň a obětavost, a pak tu nejsou hranice, čeho všeho můžete dosáhnout.

Právě tak Apple motivuje k tomu, abyste se přidali do jeho týmu. Abyste se ale mohli stát pražským expertem co se mapových podkladů týče, musíte splňovat také následující body:

  • Obrovské zaujetí pro detail.
  • Zkušenosti se zajišťováním kvality.
  • Obeznámenost s hodnocením kvality map.
  • Minimálně pět let strávených v daném regionu.
  • Detailní znalost unikátních částí vašeho města, včetně preferovaných jízdních tras, orientačních bodů a názvů ulic.
  • Výborná znalost psané i mluvené angličtiny.
  • Bakalářské vzdělání.

Pokud Apple zaujmete, nabídne vám kalifornská společnost pracovní vytížení 40 hodin týdne, o platu tradičně zmínka není. Už z názvu pozice leccos vyplývá, nicméně náplň práce je v inzerátu detailně popsána:

Mapový tým hledá lidi se znalostí mapování, skvělými testovacími dovednostmi a lokální znalostí, aby nám pomohli vytvářet lepší a lepší mapy. V této pozici budete zodpovědní za kvalitu map ve vašem regionu. Budete testovat změny v mapových podkladech, poskytovat zpětnou vazbu, sbírat informace a hodnotit konkurenční produkty.

Druhou nabízenou pozicí je místo manažera pro spolupráci s mobilními operátory:

Jobs at Apple Prague telekomunikace práce Apple Praha
Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Apple hledá člověka, který by vyjednával s mobilními operátory v České republice a v Chorvatsku a dohlížel by na náležitou propagaci iPhone v prodejnách a v dalších prodejních kanálech. Apple od takového člověka očekává bohaté zkušenosti v podobné roli pro některého z výrobců mobilních telefonů. Člověk na této pozici by měl pravděpodobně pomoct vyjednávat podmínky s operátory a podpořit prodej iPhone v jejich prodejních kanálech. Pracovní doba je 40 hodin týdně s umístěním v Praze nebo v Budapešti.

Zdroj: iDownloadBlog.com a apple.com, za tip děkujeme Zdeňkovi Poláčkovi

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více