Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Jabra začala na tuzemském trhu prodávat novou generaci svých skutečně bezdrátových sluchátek. Jabra Elite 75t, která představují přímo nástupce populárního modelu Elite 65t, nabízí cutelně delší výdrž baterie, vyšší pohodlí při nošení a menší pouzdro.

Při vývoji sluchátek Jabra Elite 75t zúročila dánská značka svou stopadesátiletou zkušenost se zpracováním zvuku. Řada zkušeností přitom byla převzata od sesterské společnosti GN Hearing, která se zaměřuje na vývoj a výrobu pomůcek pro sluchově postižené. Díky sdílení těchto zkušeností bylo možné dosáhnout ještě vyšší úrovně miniaturizace a vytvořit tak menší a lehčí sluchátka s vyšším pohodlím.

Jabra Elite 75t jsou sluchátka vyvinutá speciálně se zřetelem na vyšší pohodlí, čehož bylo dosaženo prostřednictvím optimalizace tvaru a velikosti. Sluchátka byla intenzivně testována, takže uživatelé si mohou být jisti, že jim zůstanou v uších bezpečně uchycena bez ohledu na aktivitu. Kompaktnější provedení činí Elite 75t ideální i pro menší uši, zatímco ergonomické tvarování pak zajišťuje vyšší pohodlí.

Jabra při návrhu sluchátek využila skutečnost, že ve svých laboratořích vlastní tisíce odlitků uší uživatelů ze všech koutů světa. Díky tomu bylo možné navrhnout nejoptimálnější 3D tvar a velikost pouzdra. Jabra Elite 75t nabízí výdrž až 7,5 hodiny a celkem až 28 hodin s nabíjecím pouzdrem. Rychlé nabíjení je podpořeno konektorem USB-C, takže uživatel může mít jistotu, že sluchátka budou připravena k poslechu kdykoliv je bude potřebovat.

Pokročilé inovace použité při návrhu nových sluchátek zajišťují, že sluchátka budou i přes menší velikost poskytovat to, co od nich uživatelé očekávají – robustní připojení, trvanlivost, snadné použití a vynikající zážitky z volání a hudby. Vynikající kvalita hovorů byla dosažena díky použití technologie 4 mikrofonů a za využití nejnovějších algoritmů pro potlačení hluku okolí a větru. Díky tomu získávají uživatelé jistotu vysoké kvality hovorů i v hlučném prostředí jako jsou například rušné městské ulice. Použití magnetů u nabíjecího pouzdra zjednodušuje jeho otevírání a uchycení sluchátek.

Aplikace Jabra Sound + umožňuje uživatelům vybrat si hlasového asistenta, přizpůsobit svůj hudební profil pomocí ekvalizéru, upravit, kolik hluku v okolí chtějí slyšet (HearThrough), nastavit parametry hovorů, sledovat stav nabití baterie a mnoho dalšího.

Jabra Elite 75t

Hlavní přednosti Jabra Elite 75t:

  • Nový kompaktnější tvar peckového sluchátka testovaný pro optimální pohodlí a bezpečné uchycení uvnitř ucha
  • O 20% menší a s o 50% vyšší výdrží na baterie oproti JabraElite65t
  • Až 7,5 h. výdrž na jedno nabití, celkem až 28 hodin prostřednictvím dobíjecího pouzdra
  • Prémiový zvuk a technologie 4 mikrofonů pro křišťálově čisté hovory
  • Přizpůsobitelné nastavení zvuku prostřednictvím aplikace JabraSound+
.