Zavřít reklamu

Ze série Jackbox Party se v průběhu let stala spolehlivým kandidátem na titul těch nejlepších videoher pro jakýkoliv večírek. Jednotlivé díly vždy shromažďují několik různých hříček pro několik hráčů, které se ovládají pomocí telefonů či tabletů jednotlivých účastníků. Nově vydaný díl Jackbox Party Starter přitom vybírá z hříček ty nejoblíbenější kousky vývojářů, navíc v nově aktualizované formě.

První z her, se kterou se v Jackbox Party Starter setkáte, je Quiplash 3. Ta dává hráčům za úkol odpovědět co nejvtipněji na připravené doplňovací věty. Ostatní hráči pak vybírají, kdo dokázal vyprodukovat tu nejoriginálnější odpověď. V Tee K.O. si na své zase přijdou ti umělecky nadanější. Každý z hráčů ve hře tvoří zvlášť slogany a obrázky. Ty se pak následně náhodně rozdají mezi všechny zúčastněné, kteří pak mají za úkol vytvořit co nejvtipnější kombinaci obojího.

Poslední hrou ve sbírce Trivia Murder Party 2. V ní se hráči ocitnou v tajemném hotelu, který tajně řídí šílený zabiják. Ten klade různé otázky, na něž musíte správně odpovědět. Pokud se vám to nepodaří, propadnete se do sklepa, kde si budete muset vybojovat cestu zpět úspěšným dokončením různých miniher. Hry v balíčku bohužel nejsou v češtině, takže k jejich hraní budete potřebovat znalost angličtiny.

  • Vývojář: Jackbox Games. Inc.
  • Čeština: ne
  • Cena: 17,99 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Linux
  • Minimální požadavky na macOS: 64-bitový operační systém macOS 10.14 nebo novější, dvoujádrový procesor na minimální frekvenci 2,66 GHz, 4 GB operační paměti, grafická karta řady GeForce 500 nebo lepší

 Hru The Jacbox Party Starter můžete zakoupit zde

.