Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Hledáte co možná nejlepší a dostatečně zvučný reproduktor v poměru cena/výkon, ale stále se nemůžete rozhodnout? V takovém případě byste rozhodně neměli přehlédnout povedený Niceboy PARTY Boy 100W, který kombinuje ty nejlepší vlastnosti s dostupnou cenou a dokáže tak skvěle ozvučit nejen samotnou místnost, ale rovnou také menší párty.

Niceboy PARTY Boy 100W

Jak již bylo zmíněno výše, Niceboy PARTY Boy 100W je přenosným reproduktorem, který pro bezdrátové připojení využívá Bluetooth 5.0. Potěšit dokáže především díky svému 100W výkonu, díky čemuž se z něj stává ideální společník na nejrůznější sešlosti, kde s přehledem dokáže ozvučit jak interiér, tak v případě i exteriér. Skvěle je na tom také i výdrž baterie. Ta totiž na jedno nabití dosahuje až 8 hodin, přičemž následné nabíjení probíhá prostřednictvím univerzálního USB-C konektoru. Vraťme se ale ještě k samotnému zvuku. Ten navíc vylepšuje tradiční technologie Maxx Bass zajišťující prvotřídní kvalitu zvuku. V tomto směru dokáže potěšit i přítomnost ekvalizéru s třemi přednastavenými režimy, mikrofon jakožto součást balení, dva 6,3mm jacky pro připojení dalších mikrofonů či hudebních nástrojů a možnost přehrávání za pomocí AUX kabelu či z flash disku.

Aby toho nebylo málo, tak je reproduktor i vcelku praktickým parťákem na cesty. Jeho váha totiž činí pouze 4,2 kilogramů, přičemž zároveň nabízí i odolnost vůči prachu a vodě dle stupně krytí IP55. Pro snadné přenášení je navíc vybaven madlem. Po setmění pak dokáže okouzlit svými barevnými módy, které v reálném čase reagují na právě přehrávanou hudbu. Kdybyste navíc toužili po ještě větším výkonu, tak lze dvojici reproduktorů Niceboy PARTY Boy 100W propojit v režimu True Wireless. Tento skvělý kousek a parťák na nejrůznější akce je navíc k dostání za pouhých 4 499 korun.

Reproduktor Niceboy PARTY Boy 100W zakoupíte zde

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.

Čtěte více.